Skocz do zawartości
tokarex pontony

Problemy dotyczące ubrań i butów


SochaPOL

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób odnowić kolor ubrań? Posiadam 3 bluzy- czarną, która wypłowiała jakby na czarno-rudo, niebieska która ma taki jakby, biały ,,pod kolor" oraz niebieska która blaknie. Są jakies płyny do prania, które odnowią kolor? Był jakiś perwool Black magic... tylko że to do czarnego chyba i pozatym to tylko zapobiega... Dodam że problem jest poważny dla mnie bo nie lubię i nie stać mnie na kupowanie co miesiąc nowych ciuchów i liczę że mi pomożecie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Rozbudowałem trochę tytuł tematu ( o buty)

I może macie jakiś sposób na zimową chlapę i konserwację butów zimowych tak aby buty nie przemakały i nogi w środku nie czuły wilgoci?

Trochę "biegam" na co dzień, kilkadziesiąt razy wsiada się i wysiada z auta, buty ciągle "w śniegu"

Jedne mam "typowe' czarne skórzane, drugie brązowe i jak już po zakupie zostałem uświadomiony z tzw. "nobuku"

Zastanawiam się, czy zaraz po zakupie nie należało ich od razu jakoś "zakonserwować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz poszukać czegoś z Ecco, np: ecco zone http://www.salonobuwniczy.pl/612,,p,42304_zone.html

lub ecco track 5 http://www.salonobuwniczy.pl/573,,p,50934_track_5.html

Ale na początek polecam zakupić impregnat, ja kupowałem jakiś Bufalo, czy coś w teń deseń, taki z bykiem na opakowaniu, jest na prawdę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne skórzane

Stary patent to bierzesz puszkę pasty i podpalasz ją na chwilę aż zobaczysz że zrobiła się płynna. Gasisz i na gorąco pastujesz buciory. Jak wyschnie to polerujesz i już. Generalnie lepszego patentu od tego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.