Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nasz BAŁTYK, traper dorsz


Gość mroweczka177

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mroweczka177

Witam Wszystkich Morskich wędkarzy...

Chciałbym sie poradzić czy atraktory na dorsza działają ?? Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia ?? Wybieram się w piątek na dorszyka i zastanawiam sie czy nie kupić takiego TRAPERA w sprayu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość mroweczka177

Ale warto Sobie sprawić takie cudo ?? czy to szkoda piniędzy wyrzucać ??

Ty se jaja robisz czy mówisz całkiem serio ??

A i jeszcze jedno mam pytanie :) Czy wszystko mam spryskać tym ?? pilkera i przywieszki ??

I jak raz Popryskam to na jaki okres czasu to starczy ?? Czy za kazdym razem przed spuszczeniem pikera mam pryskać ??

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroweczka177

damian21 Dziękuję za udzielenie informacji ale postanowiłem spryskać jedną przywieszkę srodkową Jeśli dorszyki bedą ją w większości chwytać to spryskam resztę :) :) :)

A jeszcze jedno mam pytanie. Jadę w czwartek wieczorem do kołobrzegu by w piątek wypłynąć, Plynę jachtem motorowym "nikola" I nie wiem jakie miejsce tam zająć. Rufa ??

A i jeszcze jedno drobne najważniejsze, A więc bedę w czwartek na miejscu około 21 godziny. Mam jakieś szansę połowienie w porcie lub na wyjściu z portu ?? Na co mógłbym Spróbować połapać ?? I za jaką rybą ?? Mógł byś coś powiedzieć w tym temacie ?? Nie wiem śledzia próbować łapać?? flądrę ?? czy jakąś inną rybkę ?? nie chodzi tu o mięsko tylko o to by troszkę sobie połowić :):) :D zanudzę na pewno po dojechaniu do kołobrzegu :):):)

Dzięki ci wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroweczka177 moja wiedza kończy się na atraktorach do sztucznych przynęt :mrgreen: bo do morza mam trochę daleko, niemniej jednak jak Ci pieniędzy nie szkoda to próbój, przynajmniej humor sobie poprawisz.

btw tu masz odpowiedni dział Morze http://haczyk.pl/forum/viewforum.php?f=18 na pewno znajdziesz jakieś interesujące informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroweczka177

8 złoty to nie majątek... Warto popróbować... tak mi się zdaje... Ale jeśli to nie psuje połowów więc warto eksperymentować... Dziękuję za info :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroweczka177 to Ci tak bardziej delikatnie powiedziałem, niemniej na pewno nie zaszkodzi ;) w końcu na morskie wyprawy nie jeździ się codziennie i można zaszaleć, żeby nie można było sobie zarzucić że się nie spróbowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.