Skocz do zawartości
tokarex pontony

Znaczki :/


BobekSTW

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat gdyż mam problem. Dzisiaj byłem opłacić składki i koleś się mniej pytał czy tylko spławik ja mówie że nie że jeszcze spining a ten niby zrozumiał. Teraz patrze do książeczki i tam są tylko 2 znaczki składka członkostwa i wody górskie :( to mogę łapać na spławik i grunt czy muszę iść za tydzień i kolejny raz opłacić tym razem wody nizinne ?Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Aloha

BobekSTW u mnie w okręgu była podobna sytuacja z tym że parę lat temu.

Zawsze były dwa znaczki: 1-Skladka członkowska, 2-Opłata okręgowa Wody nizinne.

Aż pewnego roku znaczek numer 2 zmienił się na Opłata Okręgowa Wody Górskie.

Spowodowane to było chyba tym (nie pamiętam bo to był 98rok), że ktoś uznał że wszystkie wody w moim okręgu są górskie albo nudą zarządu (hehe bo jak wiemy z PZW nigdy nic nie wiadomo), a po dwóch kolejnych latach ów znaczek zmienił się na jeszcze inny nie opisujący jakie wody obejmuje tyko oznajmiający jaki okręg.

Tak więc nie przejmowałbym się raczej zbytnio na Twoim miejscu szczególnie, że zaznaczyłeś facetowi jakimi metodami masz zamiar wędkować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bobek ja na Twoim miejscu bym poszedl i sie zapytal

Mnie za malolata pani wpuscila z PZW wydajaca znaczki wpuscila w maliny

Gdy mialem 15 lub 16 lat pytalem jej czy moge lapac na spining i na dwie wedki

Powiedziala ze oczywiscie

Jako ze na 2 wedki prawie nie lapalem to bylo mnie interesujace ale ze spiningiem polazic to lubilem

I jakie bylo moje zdziwienie gdy nad woda podczas kontroli pan ze spolecznej strazy wedkarskiej powiedzial mi ze klusuje :shock: bylem w max szoku

Koniec koncow mnie puscil ale powiedzial mi ze to nie pierwszy taki przypadek maja gdy pani w kole (w tamtym okresie chyba najwieksze kolo w miescie) nagadala osoba w takim wieku w podobny sposob

Jako istota mloda i naiwna wtedy spytalem czy skoro te przypadki sie powtarzaja nie moga jej zwrocic uwagi

Straznik powiedzial ze to zona prezesa i ona zawsze pozniej sie wypiera ze cos takiego mowila a jej maz komu ma uwierzyc jej czy mnie

Koniec koncem historia skonczyla sie szczesliwie ale pewien uraz do tego kola zostal (w nastepnym sezonie juz przenioslem sie do innego gdzie ludzie z ktorymi rozmawiam wiedza o czym mowia)

Wiedz z dystansem do tego podchodz co ci mowia bo pozniej PZW sie na ciebie wypnie gdyby jednak sie pomylili

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak że jak wykupujesz nizinne to musisz dopłacić 10 PLN za spinning a jak wykupisz górskie (w tym nizinne) to za spina już dodatkowo nie płacisz, w mojej sytuacji różnica wynosiła 2 PLN (167 PLN - nizinne plus spin i łódka, 169 PLN górskie plus łódka) zgadnijcie co wybrałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam znaczek górskie, to znaczy że mogę łapać na grunt? Mam 50% zniżki i za ten znaczek zapłaciłem 55zł( plus27zł składka członkostwa). Proszę o odpowiedź kolego Artech bpo nie wiem czy iść do nich i się gasić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A jeszcze jedno ... z tym znaczkiem mogę łapać na jeziorach ? Bo dopłaciłem za pewien zbiornik jest tojezioro a nie wiem czy moge tam lapac na grunt i spławik i spining. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za nie zapłaciłeś to możesz spokojnie na nim łowić, natomiast co do metod połowu to lepiej upewnijsię w swoim kole, tudzież tam gdzie "znaczki" wykupowałeś, ponieważ z tego co piszesz wynika że jest to łowisko wymagające dodatkowej dopłaty a więc i przepisy mogą być tam odmienne od tych które obowiązują na reszcie łowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.