Skocz do zawartości
tokarex pontony

Targi wędkarskie 2009 - 2010


mironow

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 261
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiecie co czytając te wszystkie posty o tych waszych targach i co na nich ma być i jak to wszystko jest zorganizowane to krew mnie zalewa gdy pomyślę co i jak było zorganizowane na "targach :lol::lol::???: " w naszej stolicy :sad: łeb bym komuś za te pseudotargi rozwalił i z roboty na zbity pysk wywalił za to przedstawienie żałosne :evil::evil::evil: Przepraszam uniosłem się tyćkę :oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przed chwilą wróciłem z hali, wszystko pomału jest dopinane, po zmianie ustawień stanowisk stoisko haczyka i mojego klubu znajduje się po lewej stronie wchodząc głównym wejściem, nie sposób ominąć, przed paroma minutami dotarł do mnie baner haczyka tym bardziej będziemy widoczni. Panowie organizator celowo nie umieścił listy wystawców ponieważ ktoś już raz umieszczoną listę wykorzystał do innych celów,jak już wspominałem nie są to targi gdzie prezentowane są najnowsze technologie toteż i lista nie jest imponująca ale z założenia organizatora ma to być święto wędkarskie gdzie można pogadać posnuć plany powymieniać się doświadczeniami zainteresować wędkarstwem młodych ludzi, może o ile taka forma imprezy się przyjmie to sukcesywnie będzie przybywać wystawców, myślę że należy dać szansę rozwojowi imprezie w takiej formie.

Zapraszam zatem do hali stulecia jutro i w niedzielę od 10 - 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj linka do strony organizatora http://www.wigor-targi.co...arski+2010.html, powinna tam być lista wystawców, ale jakoś jej nie ma :shock: , organizatorzy zaniedbali : :neutral:
Dzięki za linka. Niestety lista wystawców, harmonogram ważnych wydarzeń, np. w tym przypadku pokazów to wg mnie podstawa. Trzymam kciuki za to aby ta impreza się udała ale mam wrażenie (obym się mylił) że wiele osób może się zawieść. Z tego co widzę a i przeczytałem na innych forach, szukając informacji na temat tych targów, należy je traktować jako spotkanie towarzyskie a nie miejsce gdzie można pooglądać sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.