Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

SANDRA Delalande


Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...
Gość naleśnik27

witam cie wojciechu:) w stargardzie na mickiewicza sklep niedaleko pkp tam w wedkarskim tydzien temu kupiłem. . . chyba 16 cm... żółtą i seledynową ale były też inne! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

łowie na nia od nie dawna . . . kiedyś na perłową złowiłem takiego 40-ciaka. . . ale pózniej jakoś ,wkońcu w tym roku wygrzebałem jakąs zqabłąkaną w kolorze żółtym. . .i ot co na rybach gdy wszystko zawiodło,2 takie po około 55 cm 2 zeszły i jeden nieudany atak. . . i od września do teraz kilka sztuk na SANDRE wyciągnąłem.Polecam ta przynetę :) ładny okoń lubi także być przyłowem miałem 40 cm:)! godny polecenia kolor-żółty,seledynowy z czarnym grzbietem i odcienie perły ! PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na perłową złowiłem takiego 40-ciaka. . . ale pózniej jakoś ,wkońcu w tym roku wygrzebałem jakąs zqabłąkaną w kolorze żółtym. . .i ot co na rybach gdy wszystko zawiodło,2 takie po około 55 cm 2
ale co zjowiłeś jeśli można wiedzieć??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

no i właśnie wróciłem z rybek :) pięć brań,jedno odprowadzenie do nóg. . . :) zółta sandra 12 cm. . . . dwa wyjete z wody :) 50 55 cm fajne takie grubaski bo to sa takie małe wyrobiska gdzie łowie i są krótkie a grube :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

nie u nas od 1 stycznia. . . wtedy przerzucam sie i chodzę za trocią . . . :) koniec sezonu 31 grudnia a początek 1 stycznia hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Witam wszystkich gdyż jest to moj pierwszy post na forum..

A teraz do rzeczy...

Czy te gumy są warte swojej ceny i godne uwagi??Chodzi mi czy kolore są łowne??

Francuskie Delalande Zest Sandra 12cm

Z góry dzięki za odpowiedź.Jeśli złe to polecilibyście mi jakąś aukcje najlepiej na Allegro z gumami Delalande;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pathim, gumy same w sobie są dość ciekawe. Kiedyś miałem kilka sztuk, bodajże w rozmiarze 5 czy 6cm i coś tam połowiły (głównie okonki). Jeżeli chodzi o kolor, wydaje mi się że ma najmniejsze znaczenie. Ważniejszy jest sposób zaprezentowania przynęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kolor raczej ma znaczenie ale wydaje mi sie ze jak ma sie kilka kolorów to jednak jest lepiej.A zapomniałem moim łowiskiem głównie będą jeziora:

1.Maks głębokość 3m średnio 1,5m.Dno Muliste..

2.Maks głębokość 10m jest pare ciekawych dołków ale niestety tylko łódką można je namierzyć a owej nie posiadam

Jednak spróbuje zalicytować tą aukcje przydadzą mi sie bo w swoim arsenale nie mam jeszcze żadnych gum większych niż 9cm a te są 12 więc zobaczymy jak na nie będą reagować szczupaki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

Pathim, to jedna z moich ulubionych gum szczupakowych :!: kolory no tych akurat nie posiadam mam takie bardziej naturalne a ulubiona to żółta i długość w sam raz 12 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.