Skocz do zawartości
tokarex pontony

Shimano Baitrunner


robert79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was może mi polecić jakiś starszy model tych kołowrótków?Mam możliwość kupić używajki tylko nie wiem,które modele były najbardziej niezawodne.Rozmiarówkę rozumiem,ale reszta oznaczeń to czarna magia dla mnie:D

Trafiłem między innymi na takie modele:

Aero baitrunner 5000RE;

Baitrunner 8000 GTE;

Aero GT6010;

ST6000RA.

Dzięki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Też szukałem info o baitrunnerach, z tego co znalazłem dobre opinie ma GTE B. Na naszych stronach też znajdziesz info o tym modelu, ale najwięcej na niemieckich, angielskich i włoskich, translator się przydaje.

Sam mam gte5000c, nowy kosztował tyle samo, a nawet mniej niż używany gte5000b, to też o czymś świadczy. Co nie znaczy że ten pierwszy jest zły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam starszego Baitrunnera 6010, kupiłem go (już jako używańca), kiedy zacząłem na poważnie interesować się połowem karpi (ponad 2 lata temu). Był to mój 1-szy karpiowy kołowrotek, mam go zresztą do dziś i nadal, choć upłynęło tyle czasu spisuje się bez zarzutu. Jest to model z tzw. czarnej serii - to były chyba najlepsze kręciołki tej firmy, wysoka jakość wykonania i dobre materiały (z tej serii posiadam również Catanę, która ma z 10 lat i też służy pięknie przy spinnie). Tak więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.A czy te z pojedyńczą rączką to starsze modele?Szczerze mówiąc tych oznaczeń jest tyle,że przydałaby się jakaś klasyfikacja:D Tu AERO tam SUPER AERO,GT i bez GT.. mogliby nadać jakieś kobiece imiona i opisac charakter:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeszcze jedno... bo niby najlepsze są te z czarnej serii,ale wtedy produkowali również czarne w Malezji.Czy oprócz napisu na stopce można jakoś inaczej rozróżnić który był produkowany w Japonii a który w Malezji?Co do tych z serii "B" to widziałem,ale nigdy czarnego,wszystkie były w tym jasnym srebrnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.