Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nadania odznaki PZW


spin

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dowiedziałem się kto został na przełomie 05/06 odznaczony w moim kole odznakami PZW, oczywiście w kolorkach uprawniajacych do zniżek. Jak zwykle są to osoby niezwykle zasłużone (w chlaniu gorzały z kim trzeba), prawdziwi społecznicy zaangażowani od lat w ofiarną działalność na rzecz związku (w lizanie rowa komu trzeba). Oczywiście osoby naprawdę starające się robić dla dobra wszystkich co tylko w ich mocy jak zawsze zostały kolokwialnie mówiąc olane (zaznaczam że nie mam na mysli siebie, gdyż żaden ze mnie społecznik).

Przepraszam za szyderczy i napastliwy ton mojego posta, ale czasami szlag mnie już trafia i tracę nadzieje że w naszym kraju będzie kiedyś normalnie.

Jednocześnie jestem ciekawy jak te sprawy wyglądają w waszych kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
Gość bogdan39

Ano kolego Spin jest tak jak u ciebie paru dupowłazów robi co chce.

Oczywiście są i wyjątki ale nie umnie :wink:

Odrazu dodam że renciści i emeryci powinni mieć jakąś tam zniżke.

Ale poparte powinno to być zaświadczeniem o dochodach.

Mała rencinka dodatek.

No cuż jeśli chodzi o medale to tak już jest jedynym rozwiązaniem to rozpiepszyć kliki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Odświerzę troszkę temat, w celu uzyskania paru informacji ; )

Odrazu napisze, że nie "chleje gorzały" (czasem piwko ; ) ), ani "nie liże rowa".

Dzisiaj i ja zostałem odznaczony srebrną odznaką PZW

29c330cde7355656m.jpg

Wiem, że mam 50% zniżkę, tylko od kiedy to "działa" ?. Po ukończeniu 18 roku życia, czy może po ukończeniu edukacji ? Pytam bo naprawdę nie wiem :) Z góry dziękuję za wszelkie info :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie- otrzymałeś odznakę i co :?: nie poinformowano Cię jakie są z tego przywileje, to jedno a drugie to coś jest nie tak ponieważ aby takowe otrzymać trzeba się wykazać co najmniej 5 letnim stażem w działalności na rzecz PZW zajmując jakieś funkcje w zarządzie koła, sekcji, klubu lub okręgu, biorąc pod uwagę że piszesz o 18 latach to coś tu nie gra. Ale skoro ją masz to przywileje należą Ci się od początku roku w którym Ci ją nadano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może troszkę rozjaśnie :) Trenuje wędkarstwo rzutowe od przeszło sześciu lat, od 2jestem w kadrze narodowej Polski- Juniorów, pare ważniejszych tytułów Mistrzostwo, V-ce Mistrzoswto Polski oraz V-ce mistrzostwo i II V-ce mistrzostwo Europy, to raczej dzięki tym tytułom dostałem "sreberko".... Nie mam ukończonych 18 lat oraz nadal się ucze co za tym idzie:Składka członkowska ulgowa 50%

1) młodzież szkolna, studenci i żołnierze służby zasadniczej w wieku 16-26 lat. Stąd pytanie zniżki z odznaczenia będą liczone dopiero po ukończeniu 26 roku życia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście utytuowany zawodnik-gratulacje

A co do zniżek to wykorzystujesz je bez względu na swoją sytuację, dajmy na to czego Ci nie zyczę skończyła Ci się zniżka szkolna z jakiegoś powodu to korzystasz ze zniżki za odznaczenie już do końca członkostwa w PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu napisze, że nie "chleje gorzały" (czasem piwko ; ) ), ani "nie liże rowa".

Szczerze Ci gratuluję i nie przejmuj się prostactwem i jelopstwem za takie wypowiedzi tylko rob swoje. Tak trzymaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Odznaczenia można dostać za szczególne zasługi w sporcie wędkarskim lub za bardzo dużo czasu poświęconego organizacji.Można też dostać odznakę młodzieżową lub za pracę z młodzieżą albo odznakę seniora. Niektórzy dostają też pośmiertnie. Więcej tutaj: http://www.pzw.org.pl/zgpzw/mod.php?dir=wiadomosci&file=cascade&id_wiadomosci=42&id_kategorii=3&opcja=wiadomosc&pozycja=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.