Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Tychy-Czułów (Ochotka, Zapadlisko, Karton)


Kuban85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów wędkarzy :) Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał okazję łowić na którymś z 3 stawów (Ochotka, Zapadlisko, Karton) w miejscowości Tychy - Czułów? Jeśli tak to prosiłbym o informacje odnośnie jakości tych łowisk, rybostanu, waszych doświadczeń. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę połamania kija !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam na Czułów jeżdże głownie po żywca ale zdażyło mi się łowić tam kilka razy.Na ochotce nie byłem ani razu,Karton to głownie karp i szczupak oczywiście trzeba trafić na dzień.Zapadlisko dużo szczupaka tyle że najgrubsze siedzą od strony lasu przy kołkach które tam wystają dostęp do nich jest bardzo trudny,w grudniu puszczają troche pstrąga który jest praktycznie na bieżąco wyłapywany.Pozatym pływają tam tony wajsek. Co do brań to chyba jak wszędzie trzeba trafić na dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Mnie najbardziej interesuje tam Karp, a dokładnie jego ilość i średnia wielkość (czy pływają tam jakieś spore okazy czy same średniaki ). Czy może ktoś mi podać takie informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.