Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wedka okoniowa do 200zl


Gość jarek_g

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarek_g

Witam! Mam pytanie do kolegow... Potrzebuje kija na wiselke do lowienia w niej tego co pozostalo czyli okoni... Wydeje mi sie ze taki kij powinnien byc conajmniej 270cm dlugi i cw do 15-18gr (ewentualna zabawa w drop shota ) i oczywiscie wklejka... Tylko jakiej firmi zaufac i jakiemu modelowi w szczegulnosci... Interesuja mnie kije dragona i mikado..

Dragon z racji ostatnich pomylek zwiazanych z budowa kiji raczej odpada a mikado sie boje bo nie potrafie mu zaufac.... mozecie cos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Do rozważenia: Mikado Lexus Sapphire spin. Ja używam wersji do 13g 2,6m. Fajny lekki kijek, szybki, czuły z krótkim dolnikiem. Wyciągnąłem na niego oprócz okoni również dwa kilowe szczupaki. Mieści się w budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rozważenia: Mikado Lexus Sapphire spin. Ja używam wersji do 13g 2,6m. Fajny lekki kijek, szybki, czuły z krótkim dolnikiem. Wyciągnąłem na niego oprócz okoni również dwa kilowe szczupaki. Mieści się w budżecie.

Potwierdzam posiadam taki sam model i muszę przyznać ze to na prawdę fajny kijek, niestety złamał mi się przy ostatniej przelotce ale to było wyłącznie z mojej winy. Polecam kijaszek na prawdę leciutki a hol najmniejszego konia sprawia frajdę :) Jeżeli chcesz typową okoniówkę to możesz też zobaczyć sobie Kongera Mikrosa do 5g 215cm też fajny kijek ale bardziej uniwersalny będzie Mikado z którym możesz wybrać sie nie tylko na okonie, ja łowiłem klenie z powodzeniem na ten kijek na wolno płynącej wodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek_g
Wędki z seri millenium dragona są naprawde dobre jednak nie wiem czy trafisz do 200 zł, są troche ponad 200 ale może jakaś przecena.

Oczywiscie ze mozna dolozyc troche kasy... ale ale... mialem wklejki dragona i odpycha mnie to ze ich c/w jest bardzo zanizony i wersja do 20 gram moze znacznie wiecej i jednoczesnie staje sie zbyt twarda na okonie(na sandacze bym kupil odrazu).

Rozwazalem Dragona Tytan sensitiv (czy jakos tak pisze z pamieci) i tutaj znalazlem mankamet w postaci za krotkiego dolnika przy wedce (270cm a dolnik 27.5cm ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

jarku polecam- kushiro lancer jig 4-16 swietna wedka na naprawde dobrym blanku lekka a zarazem z zapasem mocy! wycholowałem na nią kilka sporych szczupłych i walczyłem z takim z 90 cm wygrał tylko bo pomogły mu grążele :( a cena około 150 zł z dostawą do domu !! poczytaj opinie o tym kiju !! ja polecam jest na allegro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.