Skocz do zawartości
tokarex pontony

Niezależna Wędkarska Telewizja Internetowa


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronach haczyk.tv pojawiła się zapowiedź ciekawego projektu pt:

"Niezależna Wędkarska Telewizja Internetowa"

Strona jest jeszcze w budowie ale wraz z początkiem roku projekt ma ruszyć. Zobaczcie zapowiedź:

http://www.haczyk.tv/WeDKARSTWOTV-juz-niebawem,748f.html

oraz pierwszy materiał - pilot z cyklu "Wędkarze o PZW":

http://www.haczyk.tv/WEDKARSTWO-TV-pilot-cyklu-%5CWedkarze-o-PZW%5C,749f.html

Jako, że autorzy i pomysłodawcy tego projektu zaprezentowali wcześniej na stronach haczyk.tv kilka bardzo ciekawych materiałów filmowych dotyczących wędkarstwa i wędkowania. I udowodnili, że potrafią je realizować. Ja również im kibicuję i ciekaw jestem waszych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No wreszcie moge z czystym sumieniem powiedzieć, że polak potrafi. Naprawdę świetna sprawa.

Odnośnie materiału "Wędkarze o PZW", najbardziej mi się spodobała wypowiedź tego pana na początku.

Co do wypowiedzi pana Piotra Kozłowskiego - w zupełności się z nim zgadzam, nawet w kwestii kar dla kłusowników, chociaż uważam, że są to "marzenia ściętej głowy"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze życzę powodzenia ,ale w niezależność to nie wierze ,nikt za swoja kasę nie będzie tworzył TV po czasie zaczną rządzić reklamodawcy i będzie koniec z tą niezależnością.A odcinki takie jak ten ,gdzie "chłopek-roztropek" sie wypowiada zniesmacza do dalszego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"chłopek-roztropek"
ma dużo racji :) Pewnie i są OK osoby w PZW ale ja takich nie spotkałem ... zresztą wiele ich nie znam :)

Kary już po 1000 zł by wiele zmieniały jak by były oczywiście ściągane ... kamery nad woda .. Polak potrafi chwila i zniszczony byłby taki sprzęt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i są OK osoby w PZW ale ja takich nie spotkałem
A ja tak ,nawet TU na haczyku mamy takiego tylko o pozytywach dzis nie modnie się wypowiadać.,lepiej sie mówi o negatywach bo to kultowe .
ma dużo racji

Może i "chłopek roztropek", ale czyż nie mądrze gada?
W czym dobrze gada ,nawet przedszkolak obliczy ile wychodzi ze składek ,typek dla mnie mało rozgarnięty i nie kumaty w temacie ,no ale wygadany i to was chyba rajcuje .Typ ala Ikonowicz. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że nawet nie wiecie ile bym dał by jezioro na którym łowie było PZW.

Teraz właścicielem jest gospodarstwo rybackie i jezioro zostało zniszczone. Kiedyś mieliśmy wodę w której padały rekordowe sandacze, od kiedy weszło prywatne gospodarstwo wszystko wywróciło się do góry nogami, jednocześnie obracając się o 180 stopni. A ceny zezwoleń? Szkoda gadać.

Jak jest PZW, jest tylko kłusownictwo, jak jest gospodarstwo jest i kłusownictwo i masowe odłowy rybackie.

Kamer sobie nie wyobrażam, załóżmy jezioro 500 ha, ciemna noc...

No chyba że był by to sprzęt za grubą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ ala Ikonowicz. :mrgreen:
nie znam wiec nie porównam ;)
lepiej sie mówi o negatywach bo to kultowe
nie wiem czy kultowe ale jak większość widzi takie negatywy to chyba coś w tym jest ? a pozytywne osoby pokazują że jednak może być ok i można coś zmienić :)
TU na haczyku mamy takiego tylko o pozytywach

kto trochę poczytał forum też na pewno kojarzy tego pozytywnego Pana ;)

na żywo niestety koło mnie nie znam pozytywnych ludzi z PZW

maniek, sam chyba przyznasz ze w PZW są różni ludzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym dobrze gada ,nawet przedszkolak obliczy ile wychodzi ze składek ,typek dla mnie mało rozgarnięty i nie kumaty w temacie ,no ale wygadany i to was chyba rajcuje .Typ ala Ikonowicz. :mrgreen:

Ja osobiście wole słuchać takich "mało rozgarniętych i nie kumatych w temacie", ale mówiących szczerze i od serca, niż elokwentnych rzeczników.

No ale uspokujmy się, bo widze, że jeszcze pare postów i tu wojna będzie :mrgreen: . Każdy ma prawo do swojego zdania. Możemy się z nim zgadzać lub nie, ale powinniśmy je chociaż uszanować. maniek, jest sceptycznie do "gościa" nastawiony, a ja przeciwnie - różnice charakterów, upodobań, czy nie wiem czego tam jeszcze innego, ot. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, sam chyba przyznasz ze w PZW są różni ludzie ...
O tak zbyt wielu jest "cwaniaczków"a mało ludzi pozytywnie zakręconych a zwłaszcza ludzi młodych , ale nie ten temat .Wolał bym aby taki film jak w/w był zrobiony ze zebrania ,gdzie hoc pokaże smutną prawdę o kołach PZW to zawsze będzie to prawda .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określenia o wypowiadających się wędkarzach „chłopek roztropek”, „nierozgarnięty” są trochę nie na miejscu. Mam wielki szacunek dla tych ludzi za odwagę. Wiecie jak zachowywała się większość napotkanych wędkarzy pytanych o PZW? Nabierali wody w usta. Przed kamerą nikt nie chce o tym mówić.

A kolegów uważających się za bardziej rozgarniętych zapraszam na plan :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowson77, Masz prawo nie zgadzać się z moją opinia ,ale ja mam prawo do swojej oceny ,którą wyraziłem .

Mam wielki szacunek dla tych ludzi za odwagę.
Ja natomiast mam wielki szacunek do ludzi co nie narzekają, tylko potrafią coś zrobić pozytywnego dla PZW czyli dla nas wszystkich i nie dla sławy czy dla fleszy aparatów ,bo tak trzeba bo nikt inny nie kwapi się pracować za free .
A kolegów uważających się za bardziej rozgarniętych zapraszam na plan
Nie omieszkam kolegi zaprosić na akcje sprzątania łowisk . :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maniek, znam wielu działaczy PZW, którzy są fantastycznymi, uczciwymi i chcącymi coś zmienić ludźmi. Niestety droga do wyższych stanowisk jest dla nich zamknięta, bo u góry uczciwi ludzie nie są do niczego potrzebni. Organizacja nie jest zła sama w sobie. Jest źle zarządzana i to jest największy problem.

Akcja sprzątania łowisk jest również wartym pokazania tematem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, Wolał bym aby taki film jak w/w był zrobiony ze zebrania ,gdzie hoc pokaże smutną prawdę o kołach PZW to zawsze będzie to prawda ." cytuje słowa bo ciekawy materiał mógł by powstać do WĘDKARSTWO TV mam nadzieje że pomyśli o tym Pan kowson77,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja nie jest zła sama w sobie. Jest źle zarządzana i to jest największy problem.

Tak najłatwiej powiedzieć, bo nikomu się nie podpadnie :twisted:

Nie mam zamiaru brać udziału w tej dyskusji z dwóch powodów. Ani na forum ani nad wodą przy „pifku” nie zmieni się organizacji, jej istnienia i zarządzania. Tu można się pokłócić, podjudzić a najczęściej okazać poglądy tych co coś robią i tych rabunkowych konsumentów, cwaniak i roszczeniowców, którzy tylko chcieli by było tanio i dużo samemu patrząc z boku. Ja na szczęście jestem już w obydwu grupach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehehe. Kiedyś robiłem bardzo dużo, ale się zbuntowałem, opamiętałem i nie będę robił za i dla tłumoków i nierobów, szczególnie takich jak ten na filmie. Zróbcie kamery, zróbcie mandaty i co jeszcze pan radziej radzi, ano rozwiążcie PZW. A przecież to prostsze od budowy cepa, tylko ten pan jest przypadkowym (na g… ale nie gościem) w PZW skoro nie zna Statutu. Paradoksem jest to, że rozwiązać PZW mogą .... tylko jego członkowie. I w opisany w Statucie sposób. Wyłaniając swoich przedstawicieli, którzy jako zjazd PZW, podejmą decyzję o rozwiązaniu stowarzyszenia. I musi ich być większość, bo inaczej będzie jak w PZPN-ie.

Ale jak mieliby do tego doprowadzić, skoro nie chce im się uczestniczyć?

Wiec do roboty nierobie albo w prawo albo w lewo. Ale może lepiej podglądać przez dziurkę od klucza i samemu przy okazji za darmochę reklamować swój straganik. A jak ma podejrzenia o zarybiania i pieniądze pod stołem to do prokuratury bo inaczej jego za fraki o oczernianie i wtedy może tego badziewia braknąć dla komornika.

Pozwolę sobie zauważyć, że w kwestiach, które poruszam, prezentuję wiedzę, a nie tylko "moje zdanie". Bo znam Towarzystwa Pożytku Publicznego w których jak członkowie znudzeni, przestali pracować to padły na pysk a resztę dokończyli kłusole i teraz wody leżą odłogiem pod zarządem RZGW.

To tyle moich wypowiedzi w tym temacie bez przyszłości.

Na pewno ilu userów tyle będzie prawd ale już Piłsudzki powiedział: Prawda jest jak d..a. Każdy ma swoją. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy sobie podarować jeden sezon wędkarski na wodach PZW i gremialnie nie opłacić składek na dany rok, a 'system' powinien sam paść. Pozostaje kwestia, co w miejsce Związku i czy nie wpadniemy przypadkiem z deszczu pod rynnę?

ilu userów tyle będzie prawd ale już Piłsudzki powiedział: Prawda jest jak d..a. Każdy ma swoją.

Raczej Piłsudski, a osobiście wolę stwierdzenie ks. Twardowskiego o tylko trzech prawdach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy sobie podarować jeden sezon wędkarski na wodach PZW i gremialnie nie opłacić składek na dany rok, a 'system' powinien sam paść.

Nie padnie bo, "kormorany" co płacą 50 gr dziennie nie odejdą a nawet jak połowa odejdzie to firma przetrwa przynajmniej 5 lat ze sprzedaży majątku a potem ci co odeszli powrócą na kolanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określenia o wypowiadających się wędkarzach „chłopek roztropek”, „nierozgarnięty” są trochę nie na miejscu
No nie wiem czy określenie chłopek-roztropek nie pasuje po oglądnięciu tego filmu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.