Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Niezależna Wędkarska Telewizja Internetowa


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Jest jeszcze kilka filmików tego pana tragedia przez duże T.

P.S http://www.rapa-sklep.pl/sklep/ czy to ten sam właściciel co http://www.sklep-rapa.pl/(ten jest autorem filmów) na marginesie chyba nikt z forum nie powinien dokonać u niego zakupów przecież to mało poważny facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZW i PZPN powinni rozwiązać.

Napisze tylko ze w każdym cywilizowanym kraju place jedna składkę na cały kraj.Tutaj muszę liczyć na jakieś pseudo porozumienia,ale w wykazie łowisk mam Uherke gdzie nawet cierników nie ma to ma być na pocieszenie?

Po miedzy humorem wydaje mi się ze "chlopek roztropek" jednak gada do rzeczy,jego film "przydycha" wyleciał nawet z youtuba bo sie komuś z władzy nie spodobał.

Kto ma czas niech przeczyta co "chlopek" ma do powiedzenia.

http://www.rapa.net.pl/main.php?id=28

nie powinien dokonać u niego zakupów przecież to mało poważny facet.

Tak uwazaj na niego,wszystkie sklepu z rapa w nazwie omijaj z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za obecną sytuację nie odpowiadamy my, wędkarze biernie stojący z boku
Wędkarzy to ja uważam za najmniejsze zło .. ile taki rybek złowi 2-3 kg ? i bierze je do domu bo ? bo nie wie za ile prądem znowu przelecą jego łowisko a po tym znowu czekanie aż się odbuduje rybostan ... stoi biernie z boku? zgłasza do odpowiednich organów i co oni ? rozkładają ręce bo Panie co ja zrobię po krzakach mam ich ganiać ;/ Np. sąsiad raz powiedział takim z nawiązką co o nich myśli i że niech nie ważą się zaczynać bić prądem parę dni i co ? wszystkie rybki pływały do góry brzuchem na jego stawie .. czy każdy wędkarz ma tak walczyć jeżeli władza nic nie robi ? bieda ? tak bieda :mrgreen: za 10 zł to pracować im się nie chce bo ciężka praca a kłusowanie to ich dochodowe hobby ... Czy wędkarz ma każdy brać czynny udział ? inny przykład idziesz opłacić składki specjalnie pytasz po co zrobili przepławkę na tamie koło Ciebie a oni dumni że unia dała na to ;) a ja się zaraz pytam a po co to jest (udając głupka) a oni no że ryby mają teraz swobodny przepływ a ja aha to czemu 100 m dalej rzeka jest przestawiona sieciami 24 h ? a oni spokojnie a to rybacy ... mówię to się cieszą z przepławki bo ryb więcej i jeszcze panowie mówią że tak można cała rzekę przestawiać cały czas .. porażka Może tak Pan kowson77, pomyśli o rybakach co wyprawiają ? i o tym że taki jeden prezes mniej w PZW to ile kasy dla ludzi którzy mają uprawnienia i mogą naprawdę złapać kłusownika a wędkarz co ? prowadzi swoja walkę z wiatrakami mając nadzieje że kiedyś to że widzi spławiające się ryby to nie jednorazowe widowisko i nie musi myśleć za ile zajmą się tym elektrycy ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określenia o wypowiadających się wędkarzach „chłopek roztropek”, „nierozgarnięty” są trochę nie na miejscu
No nie wiem czy określenie chłopek-roztropek nie pasuje po oglądnięciu tego filmu :mrgreen:

Hahahaha, no może mam spaczone poczucie humoru, ale dawno się tak nie uśmiałem na filmie z YouTube, co by o facecie nie powiedzieć, to jest to dość zabawne: "krętliczek malutki, żyłka nie chce się zawiązać na tak delikatnym zestawiku..." hahaha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już całkowicie w ocenie; tematykę wywiadów, oraz stan, intelekt czy też zasób słów opiniodawców, uważam , że NWTI to niezła koncepcja

Myślę, że w takim materiale jak np. o tym nieszczęsnym PZW by podkreślić niezależność jednocześnie unikając tendencyjności :???: ) należy prezentować opinie dwóch stron. Na drugi raz {dla równowagi we wszechświecie} do miksujcie jeszcze wypowiedz jakieś działacza.

Ps. Jarosław fajnie że wróciłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż pzw samo w sobie złe nie jest ale trzeba by przeprowadzić rewolucje w statusie oraz co za tym idzie w strukturach związku.Niestety bądzmy realistami to się nie uda.

A wracając do tematu telewizji pomysł jak najbardziej dobry. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależna Wędkarska Telewizja Internetowa - moim zdaniem to bardzo ciekawy pomysł,a jego autorom i pomysłodawcom bedę kibicował :smile:

Co do materiału Wędkarze o PZW - PZW było i pewnie nadal będzie :cool: ,choć potrzeba w nim zmian,niejednokrotnie na lepsze.

Pan Piotr K. wszystko widzi jednak w zbyt ciemnych barwach,a stwierdzenie,że cyt. "Polak to jest typowy mięsiarz" to przesada :???: .Wśród moich znajomych coraz bardziej popularne jest wypuszczanie złowionych ryb.

cyt. "Zawieszamy w punktach newralgicznych kamery ukryte i nagrywamy..." - to nie przejdzie,to nie realne ale jestem zdecydowanie za podwyższeniem kar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie zabierać głosu w tym temacie, śledzę go od początku nie wytrzymałem tego ciśnienia- ludzie słuchając takiego dupka może odechcieć się wszystkiego. Powiem tylko tyle jestem prezesem klubu wędkarskiego działającego w strukturach PZW, jestem V-ce prezesem koła liczącego blisko 2000 członków i wreszczie jestem w zarządzie Okręgu PZW-chcecie wiedzieć ile mi za to płacą :?: bardzo proszę dla przykładu miesiąc grudzień najmniej obciążony- dojazdy do siedziby koła z 10x prywatnym samochodem jazda po zatłoczonym Wrocławiu w obie strony jakieś 20km, godziny spędzone w kole od 12-19 dwa razy wtygodniu obowiązkowo oprócz tego jeszcze dochodzą kontrole z PSR co da z lekkim sercem około 400-700 zł in minus wystarczy :?: czysty zysk, i to dla takich palantów co mają odwagę obrażać niewinnych ludzi. Panowie jak już wspomniałem kolo liczy blisko 2000 członków wiecie ilu zagląda na zebranie sprawozdawcze :?: a no około 50-80 ludzi w najlepszych latach z notoryczną tendencją spadkową- kto ma za Was robić tą rewolucję której się domagacie, kilku wapniaków mojego pokroju :?: ja również mam coraz bardziej nieodpartą chęć rezygnacji jak zrobił to Jarosław bo potraficie tak obrzydzić człowiekowi chęć do robienia czegoś co daje mu sens życia.A ktoś kto miałby ochotę na przekonanie się o czym i co mają do powiedzenia ci "pseudo działacze" w opini wielu co przepijają i trwonią składki tych 2000 członków zapraszam na zebranie sprawozdawcze łącznie z Panem operatorem tego niecnego filmu. Jestem za głębokimi zmianami w strukturach PZW ale one same się nie zrobią jestem też za taką telewizją ale na Boga nie promujcie herezji na swoich łamach, pokazujcie plusy i minusy całej sprawy a przede wszystkim pokazujcie na trzeźwo jakie można przyjąć alternatywne rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określenia o wypowiadających się wędkarzach „chłopek roztropek”, „nierozgarnięty” są trochę nie na miejscu
No nie wiem czy określenie chłopek-roztropek nie pasuje po oglądnięciu tego filmu :mrgreen:

Hahahaha, no może mam spaczone poczucie humoru, ale dawno się tak nie uśmiałem na filmie z YouTube, co by o facecie nie powiedzieć, to jest to dość zabawne: "krętliczek malutki, żyłka nie chce się zawiązać na tak delikatnym zestawiku..." hahaha!

- jesteśmy "dziadami internetowymi" wg tego pana. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś kto miałby ochotę na przekonanie się o czym i co mają do powiedzenia ci "pseudo działacze" w opini wielu co przepijają i trwonią składki tych 2000 członków zapraszam na zebranie sprawozdawcze łącznie z Panem operatorem tego niecnego filmu.

Romanie, według mojej wiedzy ten materiał to dopiero początek pewnej całości i motywem twórców jest to o czym również Ty piszesz tzn. zaktywizowanie "klientów" PZW, którzy nawet nie wiedzą, że uczestniczą w dobrowolnym, samorządnym stowarzyszeniu wędkarskim, które swoje funkcjonowanie opiera na społecznym działaniu swoich członków.

ale na Boga nie promujcie herezji na swoich łamach, pokazujcie plusy i minusy całej sprawy a przede wszystkim pokazujcie na trzeźwo jakie można przyjąć alternatywne rozwiązania.

Poczekaj na dalsze materiały. Myślę, że projekt rozwinie się w dobrym kierunku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jest The BEST. kozackie teksty i przede wszystkim potrafi w humorystyczny,charakterystyczny dla siebie sposób przedstawić wędkarską rzeczywistość. 90% jego filmików wymiata tekstami hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać nie wszystkim lezą jego żarty i humorystyczne podejście do tematu.

Co nie zmienia faktu ze facet jest bardzo inteligentny,i zanim zacznie sie go oceniac wcześniej należałoby zrozumieć o czym i do kogo mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję - jeżeli a naszym kraju poziomem inteligencji jest zasób wulgaryzmów to nic tu po mnie :evil:

Romanie, nie denerwuj się, zadaniem trolli -jełopów jest właśnie to a kto się z nimi utożsamia jest taki sam.

Piotrek jest The BEST. kozackie teksty

Jakby za te teksty musiał przeprosić jak Ziobro to by mu tego straganu brakło. Zostały by mu tylko kozackie kalesony i wersalka. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.