Skocz do zawartości
tokarex pontony

[S] Filmy Wędkarskie WMH, katalogi


Gość czermin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czermin

Witam! Mam do sprzedania kilka filmów wędkarskich z popularnego czasopisma WMH. Mam nadzieję, że zdecydujecie się na zakup któregoś z nich i w efekcie wspomożecie moją zbiórkę pieniędzy na mocniejszy spinning ;)

- Jak złowić belonę/ Sposób na lina

- 3 rzeki (2 egzemplarze)

- UST- 124/ Wielka Majówka

- Sposób na okonia

- Sposób na węgorza

- Opowieść o jesiennych szczupakach

- Okonie na spławik/ Z wędką przez świat- Kostaryka

- Sposób na sandacza

- Wędkarstwo podlodowe cz. I/ Wyprawa na tęczaki/ Jak złowić dorsza

Do tego mam jeszcze kilka katalogów, może to kogoś zainteresuje? (jeśli tak to policzmy te 3 zł za sztukę)

- Normark (Shimano, Rapala, Storm, Sufix)

- Dragon

- Jaxon

- Cormoran

- Daiwa

- Daiwa 2009 karpiowy

Ceny za filmy:

1-3 szt= 5 zł/sztuka

4-6 szt= 4,50zł/ sztuka

7-9 szt= 4,00 zł/sztuka

Do tego koszt przesyłki w wysokości 4 zł (polecony ekonomiczny, w kopercie bąbelkowej) lub 5 (polecony priorytet, w kopercie bąbelkowej)

Uwaga! Do większych zamówień dorzucę mały katalog rapali, mam tego 2 sztuki :)

Kontaktować się ze mną proszę bezpośrednio tu, na forum lub na maila (czerminski.k@gmail.com)

Z racji tego iż jestem tutaj stosunkowo rzadko piszącym użytkownikiem chciałbym was zapewnić o moich szczerych intencjach. Jestem moderatorem na wedkuje.pl (czermin) a moje konto na allegro.pl to skip-89. Chwilowo nie wystawiam aukcji, bo muszę uregulować należności ale dokonywałem już transakcji z Panem Romanem Gawlasem i chyba nie ma do mnie zastrzeżeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość czermin

A, i jeszcze mogę się zamienić za jakieś jaziowo-kleniowe woblerki. Najchętniej pływające i w stonowanych kolorach. Inne przynęty spinningowe są również mile widziane ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.