Skocz do zawartości
tokarex pontony

Swinka na spinning??


kolamilan

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

No trzeba dobrać takie parametry zestawu by te wobki leciały , ja niezłapałem nigdy świnki na spinning ale mniałem już parę krąpi i jelczyków na spinning. Używam zestawu typowo kleniowego , ale jak zakładam bardzo małe przynęty to żyłeczka 0,16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz ze jalczyki też łapałeś na woblerki ?:)

Tak, ze dwa sie trafiły kiedyś na dunajcu i z tego co pamiętam to bardziej na woblera niż woblerka. Jest w sklepach wędkarskich troche rękodzieł tzw. ręcznej roboty "no name" kiedyś trafiłem takiego żółtego pręgowanego "bzyczka" przypominającego ose,był to fantastyczny mikrowoblerek który pracował tuż pod wodą i na niego brały jazie , klenie , krąpie , jelce a nawet leszcze.Według mnie każda ryba jest do złapania na spinning, teraz przynęt mamy całą mase wystarczy tylko kupować i sprawdzać nad wodą. Dość ciekawe są woblery firmy Salmo z tych najmniejszych, np. "Tiny" jest dobrą przynętą spinningową na białoryb,warto go mieć w swojej kolekcji choć nie jest dla mnie bez wad. J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
na bank biorą na spinna

w pełni się zgadzam, ja łapałem je na typowo kleniowego woblera siek-m, co ciekawe atakowały tylko tego woblera, a że był dla nich troszeczkę za dużo miałem wiele pustych zacięć, stukały w niego tuż pod moimi nogami, czasami wychodziły całkiem pokaźne sztuki ale tak jak mówię woblerek był za duży i albo nie trafiały, albo stukały w niego pyskiem, a ja nie mogłem ich zaciąć :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapalem już w tym roku świnke 49 cm, przyłów na najmniejszego horneta.

pisałeś już o tym, ale nie wstawiłeś zdjęcia bo regulamin zabrania, przez przypadek znalazłem je na innym portalu na głównej stronie :mrgreen: graty, a wracając do tematu ja w tym roku też już jedną złapałem 45cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.