Skocz do zawartości
tokarex pontony

Aqualite Daiwa Heavy Feeder 4,20m 150g


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szykuje się od pewngo czasu do zakupu ciężkiego feedera i moim faworytem był Daiwa Heavy Feeder 4,20m 150g w cenie około 500 zł.Niedawno moją uwage zwróciła na siebie "ekonomiczna" wersja tej wędki tańsza o 200 zł.

Niestety w mojej mieścinie tej wędki nie dotknę bo sklepy jej nie mają i zmuszony jestem do zakupu przez internet. Zazanaczam ,że nie jestem zapalonym feederowcem lecz na rzekach na któryh planuje wędkować( Nysa łużycka , Odra) potrzebny jest czasami cięższy ciężarek lub koszyczek.

Proszę o pare informacji na temat tej wędki ,bo o Team Daiwa juz się naczytałem pochwał i wiem , że to bardzo dobry kijek.Niestety o Aqualite nie znalazłem prawie nic oprócz opisów producenta.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

jimijons, Obawiam się że szybko nie doczekasz sie jakieś recenzji [obym sie mylił] nawet te większe sklepy stacjonarne tej pozycji nie posiadają.Chyba najszybciej na targach w Poznaniu jeżeli Daiwa tam się wystawi.

Ale z tego co czytam to bardzo uboga wersja to jest .No chyba ze to podróba Daiwy :lol: bo to i tego nie można wykluczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimijons, kijek pojawia się w sklepach, ale jako że nowość i w cenie Jaxona dostajesz Daiwę z ciekawym dolnikiem i uchwytem kołowrotka, trzy szczytówki to ładnie schodzi.

No chyba ze to podróba Daiwy :lol: bo to i tego nie można wykluczyć.

Raczej mało prawdopodobne, po prostu nowa seria feederów na 2010 u Daiwy jest tańsza niż poprzednia. Jak to się przełoży na jakość produktów? Można przypuszczać, ale pewności też nie ma.

Nowy TD heavy feeder poniżej 450PLN wychodzi, poprzednik oscylował wokół 600 PLN

Kije gruntowe i spławikowe Daiwa

http://www.angel-discount24.de/daiwa-friedfischruten-c-1_3_216.html

Feedery Daiwa 2010

http://www.daiwa.de/dw/de/daiwa_home/feederruten/5,1,0,74,1,1__products-group.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.