Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisła - Nieszawka, Toruń


marley

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :wink: Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś z was wędkuje w okolicach Torunia miejscowość to Nieszawka Mała. Głownie interesują mnie drapieżniki. Łowie na spining oraz żywca. Prosił bym o napisanie kilku informacji na temat jaka ryba przeważa na tym odcinku Wisły i jakie sa najskuteczniejsze przynety :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Torunia miejscowość to Nieszawka Mała
Mam kolegę z Torunia gdzie łowił tam przez ostanie 2 sezony ładne okonie i to w masowych ilościach na paprochy.Niestety od wakacji nie mam z nim kontaktu wiec nie wiem co się tam teraz dzieje :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

roznie to bywa. czasami szczupaki czasami sandacze. a przynety to roznie. od gum przez obrotowki i woblery. szczegolnie dolki za glowka i warkocz sa patrolowane przez ladne szczupaki.i nie mozna zapomniec o boleniach ktore w cieple i sloneczne dni tlulka jak szalone.ryby sa wybredne. trzeba poprostu probowac :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego suma na kiju mialem to mi zlamal wedke, a pozniej plecionka nie wytrzymala. nie holowalem nigdy duzego suma wiec brak doswiadczenia sie tutaj udzielil.choc nie ukrywam ze chcialbym zlowic go.sumiki takie po 40cm to mozna lowic normalnie w dzien na robaka. i w nocy podobnie biora takie maluchy. najwiekszego ktorego tam zlowilem mial moze 50cm na grunt ale wrocil do wody.z checia wybralbym sie z jakims doswiadczonym spinningista i nauczyl sie lowic sandacza w nocy i moze sumek by wpadl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zlowic ladne rybki ale trzeba trafic na dobre miejsce. a tam jezdzi bardzo duzo ludzi. wiec z dobrym miejscem tez to roznie bywa.wpadaly juz karpie, ladne leszcze, plocie. okonie ponad 30cm. takze mozna zlowic doslownie wszystko. ale wiadomo dobre miejsce i necenie to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.