Skocz do zawartości
tokarex pontony

SPRO spinning węglowy 2,40m 10-40g lub 5-25g


rufio961

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość spinn_FT

Wg mnie na sandacza za krótki. Nie chodzi już tylko o samo łowienie, ale też o posyłanie przynęty na określoną odległość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na sandacza za krótki. Nie chodzi już tylko o samo łowienie, ale też o posyłanie przynęty na określoną odległość

Jeśli ten kij ma odpowiednią sprężystość, kolega użyje niezbyt grubej żyłki czy też plecionki, a kołowrotek będzie miał szeroką szpulkę, co ułatwia wysnuwanie, to raczej ta długość 2,4m nie będzie w niczym przeszkadzała. Zakładam, że na sandacze nie używa przynęt o wadze poniżej 1g ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o długość to jest dobra, wędkuje z pontonu Novurania 3,30. Tylko nie mogę nigdzie w sklepie zobaczyć tych kijków. Rzecz w tym że mam SPRO Red Arc 10300 i ciekawy jestem czy wędki też są takie dobre.... Chętnie kupił bym sobie ale nie wiem jaką mają akcje czy warto ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym że mam SPRO Red Arc 10300 i ciekawy jestem czy wędki też są takie dobre...
spro z jakością leci na łeb na szyję... wystarczy troszkę poczytać.

nie wypowiem się o kijach bo nie macałem, zbyt wielu opinii na ich temat nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - jaka jest cena tego kijka? Nie podałeś dokładnej nazwy, więc i szukać też nie wiem jak ;) Może w tej cenie znajdzie się coś znanego i porządnego i nie trzeba będzie kombinować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać kijki są w granicach 160-200zł. (Damian21) - dlatego wprowadziłem ten temat bo nie ma opini kolegów łapiących na nie :smile:

Opinia na temat kołowrotków SPRO : mam NOVA 730 SILVER 4 lata i 3 lata RED NOVA co roku są kompane wiosną w morskiej wodzie na Bornholmie i gwarantuje że nie ma co się ich czepiać więc kupiłem kolejny - SPRO Red Arc.

Właściwie to rzecz idzie o kije i bardzo chętnie poczytam wszelkie opinie.

[ Komentarz dodany przez: artech: 01-02-10, 17:57 ]

zapoznaj się z regulaminem wstawiania linków do aukcji w postach na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.