Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak ja nienawidzę spamu w haczykowej skrzynce ...


Rekomendowane odpowiedzi

Wy też?

"Zapraszam na nowo otwarte forum o wędkarstwie i stronkę poświęconą temu wspaniałemu hobby. Prosimy o udział w jej tworzeniu. Może choć jeden pościk dziennie http://we....... .pl"

Jak ktoś z adminów będzie miał chwilę to niech da znać to powiem kto spamuje, nie chcę zawracać tyłka osobom nie mającym czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 months later...

trini, przynajmniej wzbudzasz ogólne zaufanie, :mrgreen: do mnie to nikt nigdy spama na haczyku nie wysłał, nawet w czasach gdy byłem 'niebieskim...ptakiem'

"Zapraszam na nowo otwarte forum o wędkarstwie i stronkę poświęconą temu wspaniałemu hobby. Prosimy o udział w jej tworzeniu.
swoją drogą niektórych może dziwić to ,że haczyk jest w stanie wojny z innymi portalami. :wink:

Z tego co widywałem na zagranicznych serwisach, {nawet niekomercyjnych} często fora są zaprzyjaźnione...polecają się wzajemnie, mają odnośniki banerki, czy też kanały RSS bo propagują jedną idee/ hobby i siebie przy okazji też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, przynajmniej wzbudzasz ogólne zaufanie

no popatrz jak się chłopaki nacinają :lol:

do mnie to nikt nigdy spama na haczyku nie wysłał, nawet w czasach gdy byłem 'niebieskim...ptakiem'

Nie no wis... Jak kcesz, to możemy to nadrobić :lol:

swoją drogą niektórych może dziwić to ,że haczyk jest w stanie wojny z innymi portalami.

E no bez przesady, że zaraz wojny - haczyk jest po prostu samowystarczalny... Ale podbieranie cichcem userów to świństwo jest, tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widywałem na zagranicznych serwisach, {nawet niekomercyjnych} często fora są zaprzyjaźnione...polecają się wzajemnie, mają odnośniki banerki, czy też kanały RSS bo propagują jedną idee/ hobby i siebie przy okazji też.
Unises, nie tylko zagraniczne, zobacz dla przykładu wcwi :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unises, nie tylko zagraniczne, zobacz dla przykładu wcwi :cool:

Dawno nie byłem na wcwi :sad:

A więc nie tylko ja to zauważyłem :idea: , cieszę się, że nie zeszło, na niezależność/niepodległość...i wolną Czeczenie :wink:

Miałem na myśli tylko ogólną tendencję ukierunkowania społeczności na zewnątrz, oraz wzajemną pomoc medialną i wiele innych drobnych plusów płynących ze współpracy.

Owszem, zawsze można powiedzieć, że haczyk tego nie potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.