Skocz do zawartości
tokarex pontony

[s] Daiwa Capricorn 1500


Gimzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do zaoferowania kołowrotek Daiwa Capricorn 1500, sprowadzony z USA. Kołowrotek używałem 2 sezony dość spokojnie, średnica najgrubszej nawiniętej na niego żyłki to 0.14mm. Używałem go do malutkich przynęt, żadnej orki nie było, więc działa praktycznie jak nowy. Kołowrotki te są bardzo mocne, posiadają całą metalową obudowę, oraz tytanowane elementy. W tym momencie dostępny na rynku Polskim jest tylko model PILK. Jest to to samo, tylko parę rozmiarów większy stosowany do połowów morskich, co samo mówi jakiej jakości są materiały, z którego wykonany jest ten kołowrotek. Oprócz tego nie straszny mu żaden mróz, świetnie sprawdza się na pstrągach. ;) Sprzedaję, gdyż znudziły mi się małe kołowrotki i przerzucam się na coś większego. W komplecie dwie aluminiowe szpule, mogę również znaleźć pudełko, lecz po przeprowadzce za dobrze nie wygląda ;)

Cena jest do negocjacji, zastrzegam, że proszę tylko o poważne oferty, najlepiej na PW.

img4040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.