Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ryby lądowe


bikmak

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
ja ostatnio dowiedziałem się [TV] że nasze kurczaki pochodzą od dinozaurów. :lol:
to akurat nie powinno dziwić, daleki byłbym do porównania z tym ślimakiem - nie ta półka.można by rozwinąć też zagadnienie "nasze kurczaki" czy to jest jakiś lokalny podgatunek który zmienił drogę ewolucji kilkadziesiąt mln. lat temu i nie miał kontaktu z tymi "nie naszymi".

chyba że za wyjściową przyjmiemy teorię że kolega pochodzi od małpy :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miej sie na baczności :mrgreen:
umm.. chwileczkę, czy ja to wystukałem na klawiaturze "na głos" :shock:

btw. ostatnio odniosłem dziwne wrażenie że więcej osób zagięło już na mnie parol i tylko czeka :mrgreen: widać nie do końca bezpodstawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio odniosłem dziwne wrażenie że więcej osób zagięło już na mnie parol i tylko czeka
E tam przesadzasz ,gdyby tak było to Fuzja dwóch dowolnych jąder atomowych zachodzi, gdy posiadają one energię wystarczającą do pokonania odpychania elektrostatycznego protonów między jądrami i przybliżenia na odległość, w której krótkozasięgowe silne oddziaływania jądrowe przeważą odpychanie. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.