Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dodatkowe pola - informacje w profilu


Czy jesteś za dodatkowymi polami - informacjami w profilu?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za dodatkowymi polami - informacjami w profilu?

    • Tak
      26
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

1) za Wsparcie finansowe

Jestem wdzięczny za każdą pomoc ale wsparcie jest na zasadzie dobrowolnej i nie stanowi żadnego obowiązku. Nie sądzę aby darczyńcy byli zainteresowani jakąś ekspozycją, rywalizacją, chwaleniem się w tej kwestii.

Każdy z darczyńców pomógł na tyle ile mógł i tylko dla swojej wiadomości ma to w profilu oznaczone ilością "haczyków" .

2) za Publikacje Artykułów na portalu

3) za Recenzje

Jest możliwość tzw systemu rang uzależnionego od ilości postów. Być może da się dostosować do ilości artykułów, recenzji. Niemniej pole pomógł też o czymś świadczy i osobiście mi to wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Nie sądzę aby darczyńcy byli zainteresowani jakąś ekspozycją, rywalizacją, chwaleniem się w tej kwestii.
Nie mam na myśli kwoty

może być tylko znacznik w profilu 'Darczyńca' - widziany tylko przez moda.

Wtedy bedzie wiadomo czy ma przywilej o którym piszesz w 'ogłoszeniach' czy też nie

Być może da się dostosować do ilości artykułów, recenzji

To by było niezłe, ale niech się wypowiedzą inni, czy takie flagi w profilach coś wnoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do rang to póki co doczytałem się, że mogą być: personalne dla grupy lub ustalone od ilości postów. Osobiście jestem przeciwny grupowaniu użytkowników w zależności od ilości postów.

Co do dodatkowych dobrowolnych pól to spróbujmy na początek od jednego poniższego:

Ulubiona metoda:

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.