Skocz do zawartości
tokarex pontony

Hyperloop AX Match


hiperg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś posiada tego kijka ?? byłem w sklepie trzymałem w ręce w miarę kij fajny ale mam mieszane uczucia i nie wiem jaki kijek wybrać

Jeśli by ktoś łowił na niego dajcie znać jak się spisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam, ostatnio zakupiłem właśnie tą odlegóściówkę. Na razie machałem "na sucho" ale wydaje się być bardzo porządna. Czekam z nią na wiosnę, wtedy coś więcej będę mógł o niej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam osobiście posiadam odległościówke od Shimano ale serie niżej Alivio BX 420 I śmiało mogę polecić Ci wędki tej firmy z serii hyperloop nabyłem teraz feedera 3,96 do 110g bardzo porządny kijek fajny design i bardzo dobre wykonanie : żadnych wad lakieru korka ani pianki. Ogólnie nie miałem matcha hyperloopa w ręku ale w związku z tym że mam kijek alivio a jest to niższa seria to smiało stwierdzam że wymieniony przez Ciebie będzie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.