Skocz do zawartości
tokarex pontony

Browning Black Magic 830RD


TeamDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Zakupiłem kołowrotek matchowy browning black magic 830 rd,w sklepie którym go kupowałem podczas sprawdzania go wszystko było ok praca genialna.Problem zaczął w domu zamocowałem go do wędki nawinąłem żyłkę i testowałem pod lekkim obciążeniem,okazało się że kołowrotek strasznie się gnie na stopce.Teraz pytanie czy to jest normalne w tym modelu czy trafił mi się ferelny,kołowrotek trochę kosztował więc takie coś raczej nie powinno mieć miejsca tym bardziej że w modelach z niższej półki takie coś nie występuje. Proszę o odpowiedzi,z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Po prostu szajs,z kołowrotkiem który kosztuje powyżej 200zł coś takiego nie powinno mieć miejsca, to samo robi się z Robinsonem Maxim 608, ja do swoich Floatów mam Spro Red Arc 10400 i 10401M konstrukcja z aluminium tuff-body...i nic się nie wygina pomimo cienkiej stópki i nóżki...

Jak masz możliwość to go oddaj,masz chyba 10dni(lub 14) na oddanie bez podania przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wydać przeszło 200zł na kołowrotek to poszukaj coś ze Spro lub Team Dragon lub Ryobi mocne sprawdzone kołowrotki...

Spro 10400,9400,8400,7400 i Ryobi 4000 najlepsza wielkość do odległościówki (match)

Team Dragon 935

0f237b359c88361dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołowrotek Team Dragon 935iz posiadam do spinningu,potrzebowałem kupić coś coś do matchówki wybór padł na browninga niestety jestem strasznie niezadownolony przez tą ruszającą się nóżke.Jeżeli jutro go oddam i zostana wrócone mi pieniądze kupuje spro red arc match.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o sklep stacjonarny w którym byłeś to będzie problem chyba ze towar jest wadliwy,niezgodny z umową.To dobra wola sprzedawcy przyjąć towar dobry,na upartego takie wyginanie można by reklamować .W kazdym miescie jest rzecznik praw konsumenta zadzwon a uzyskasz FACHOWĄ ,DARMOWĄ PORADĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spro Red Arc 10401M nowy model odradzam,ma rotor grafitowy ,mam stara wersje i zakupiłem drugi taki ale jak przyszedł tak go zaraz odesłałem i wymieniłem na 10400

Real foto dla porównania nowej i starej wersji

po lewej stara wersja po prawej nowa wersja

60403cf2490bf72a.jpg

Powiedz sprzedawcy ze kołowrotek nie spełnia twoich oczekiwań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferty daiwy nie znam wiec sie nie wypowiem ale z dragona za 200 zł maxime odpusc i wchodz w team dragona , nie wiem jak cenowo stoi ten sklep ale w razie czego lepiej doplacic te pare groszy- popytaj tez o oferte cenowa spro

wez pod uwage rowniez to ze kolowrotek do wedziska odległosciowego nie musi byc koniecznie ze szpula typu match

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.