Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dragon Mega Baits LD Carp- opinie


buthidae

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Robi go dla Dragona Okuma - płynna praca, hamulec sprawny i czuły czyli ok, przekładnia z materiałów takich jak POWER LINER Okumy tylko sam mechanizm mniejszy. Ogólnie fajne kołowrotki (lekkie jak na karpiowe). Na rynku dopiera 2 sezon więc wielkich bojów na froncie na pewno nie przeszły.

Od razu mówię, że nie jestem ich użytkownikiem ale miałem z nimi do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nabylem wymieniony kolowrotek w zestawie, wraz z karpiowka dragon maxima carp 3,75lb za okazyjna cene 280zl :mrgreen:

Kolowrotek co prawda uzywany, lecz widac ze zadbany (z reszta jest prawie nowy- zakupiony w pazdzierniku 2009r).

Na pierwszy rzut oka, testujac na sucho- dobrze kreci, bez zadnych luzow... Martwi mnie tylko jedna rzecz- przydalaby sie aluminiowa buda;) Jednak to prawie okuma, a gwarancja na 5 lat chyba mowi cos o solidnosci kolowrotka (?)

Nie jest za duzy i za ciezki- co mi jak najbardziej odpowiada, gdyz nie oczekuje ze bede lowil amury pod 30kg :razz: (choc ten kij na to wskazuje- lecz zakupilem ten zestaw z mysla wlasnie o kolowrotku, wedka to tylko dodatek ktory zawsze mozna sprzedac).

Zdaje mi sie ze ten zestaw nawet zgrabnie do siebie pasuje... jednak to sie okaze dopiero na lowisku. Teraz tylko nawijam daiwe infinity 0,33mm i na lowy!!

Jak bede po pierwszym wypadzie karpiowym to zdam relacje jak sie sprawdzil zestaw (oby mial sie na czym sie spawdzac.... :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hej:)

I jak Ci się sprawuje kołowrotek:)?

Ja posiadam dwa takowe od lipca ubiegłego roku, czyli tak jak się pokazały u nas.. Póki co wytrwały kilkadziesiąt holi karpi i amurów:) Hamulec oraz rolka chodzą płynnie. Ani razu nie zdarzyło się aby kabłąk przy rzucie mi się zamknął.. Wolny bieg w 100% sprawny z dokładną i płynną regulacją.

Jedynym minusem, o ile można to tak nazwać jest jak dla mnie "rolka tytanowa". Niby na opakowaniu i stronie producenta pisze że jest taka, a mi się nie wydaje aby miała ona coś wspólnego z tytanem... Używając żyłki w kolorze camou te pół sezonu, mam odbarwienia na rolce, których chyba być nie powinno... Jednak jest to tylko wada wizualna, gdyż nie ma na niej żadnych uszkodzeń!

Używam tych kołowrotków na chwilę obecną przy Phantomach 3lb TB i pasują jak ulał do tych kijków:)

Napisz jak Ci się sprawuje ten kołowrotek przy większych ciężarkach (bo pewnie Twoim kijem takie będziesz obsługiwał;))?? Bo ja póki co łowiłem tylko na ciężarki z przedziału 70-90g.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.