Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pudelko na robale


Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek linka do pudelka:

http://www.nokaut.pl/pojemniki-wedkarskie/pudelko-rh-121.html

Strona firmowa Jaxona jest tak przeladowana, ze na firmowym komputerze mi sie nie otwiera, stad link jakis pierwszy z listy. Jest to pudelko "Jaxon RH-121".

Interesuje mnie, co autor mial na mysli w temacie tego "czegos" z lewej strony zdjecia.

Jakis zaczep, czy cos ... do czego toto moze byc przydatne ?

Moze ktos ma i uzywa ? Pudeleczko wyglada sympatycznie, material jest chyba ok, mozna wkrecic do podporki albo przyczepic do paska. Tylko to cos z boku mnie meczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Pudelko sobie w koncu kupilem. Tego klipsa/zaczepu dalej nie wiem do czego wykozystac :(.

dudi82 do paska jest jakby z tylu szeroki zaczep, a ja pisze o takims czyms z boku pudelka...

Co do mocowania do podporki - lipa, trzeba bedzie wkleic ze starej podporki gwint...

Reasumujac - zagadka zostaje na razie nie rozwiazana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

JACooL, pudełko które nabyłeś to pudełko do troczenia na pasku ,kiedy sie takich używa ,jak brodzisz w wodzie .Jest dwie możliwości ,brodzenia stacjonarne i brodzenie w w ciągłym przemieszczaniu,jak sie brodzi w ruchu to trzeba wiele przedmiotów troczyć ,ten patent co pokazałeś jest chyba do troczenia siatki z rybami ,bo tylko to tłumaczy szybki montaż i demontaż troka jaki zapewnia ten biały "dzinks".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.