Skocz do zawartości
tokarex pontony

Tandem baits protect 2000 fs problem z żyłką


k0siarz19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem, zakupiłem 2 dni temu kołowrotki TB protect 2000fs oraz żyłkę również TB 0,33. Problem polega na tym, iż przy wyrzucaniu żyłka się plącze na początku myślałem, że za dużo jej nawinąłem, ale nie mam 54 zł w plecy nie wiem co zrobić POMOCY ( Boje się, że jak nawinę znów to będzie to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Problem polega na tym, iż przy wyrzucaniu żyłka się plącze

albo ,źle nawinąłeś nową żyle

abo rolka się nie kreci i skręca już podczas nawijania

albo żyłka jest jakaś dziwna , choć z tego co wiem TB firmuje w miarę przyzwoite monofile.

Aby było ciekawiej kołowrotek do pewnego momentu zwijał normalnie, a po nawinięciu góra szpuli była mniej nawinięta niż duł ;/ Pomóżcie

k0siarz19, widzisz właśnie sobie gadamy o takim nawoju w innym temacie.

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=5329&postdays=0&postorder=asc&start=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0siarz19, A czego można sie spodziewać po kręciołku z wolnym biegiem za 75zł (tyle kosztuje na stronie tandema) poza ty po "zjechaniu" z jakością swoich produktów ta firma zaczyna mi przypominać firme Jaxson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeszcze mogę zrobić bo nie mam zielonego pojęcia
Najlepiej oddać sprzedawcy ,niech on się pałuje . :lol::wink:

TB podłapał rynek Niemiecki wiec co tu sie dziwić ze nas ma w 4literach ,pewnie nie doróbki i szit idzie na nasz rynek.Oglądałem ostatnio relacje z kilku targów-mitingów wędkarskich z Niemiec w każdym uczestniczył TB :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.