Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wiosenne spotkanie Ślązaków 2010


janoxyz

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

witam.

też sie piszę myślę że z kolegą gofrem :lol:

miejsce- był ktoś w miejscowości rudze koło zatora łowisko specjalne "zbiornik tęczak"?

tak tylko daje do namysłu bo mam tam zamiar kiedyś jechać nawet pisałem w temacie łowisk ale nikt nie raczył odpisać :???:

anyway jeżeli będzie ta ekipa która była na łące plus nowi fajni ludzie jadę w ciemno :lol::wink:

tfu tfu qrwa byle mi znów coś nie wypadło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie paprocany to dobry pomysł. Perspektywa łowienia i patrzenia na bar jest wielkim atutem : )

U mnie odpada jakoś chyba 4,5,6 maj.

bar nam nie potrzebny. na łące byliśmy bez baru i niczego nam nie brakowało :lol:

nigdy nie byłem na paprocanach ale czy to nie jest za bardzo w centrum miasta ?

poprawcie mnie jeśli się mylę

pzdr :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronek, Ośrodek paprocany faktycznie blisko centrum jest.

Jeśli o mnie chodzi, to chętnie zorganizowałbym takie coś na 100% odludziu. Najlepiej jakaś duża żwirowani gdzie diabeł mówi dobranoc. W okolicach Raciborza jest tego w cholerę, no i Odra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat się rozwija :mrgreen:

Tylko PAMIĘTAJCIE, że wypadałoby podając lokalizacje ZNAĆ WODE :!::!::!:

I oczywiście trzeba zadbać o wolne miejsce nad zbiornikiem :!::!:

Ostatnio Daniel i Andrzej przyjechali specjalnie w piątek wcześniej i przyblokowali miejsce :mrgreen:

Osobiście w maju jestem ostro ZAJECHANY :evil: - delegacje , komunia i inne pierdoły ,ale na jedną nockę postaram się wjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczyce jak najbardziej na tak byłem pare razy i jeżeli na paprocanach przeszkadzać wam może bliskość centrum i knajpa to tam z ciszy będzie wam piszczeć w uszach :lol: też jestem za kwietniem może 24-25 ? voivod jasne że no-kill zawsze i do samego końca. Szczerze to rzeczyce jest jak dotąd najlepszym pomysłem bijąc moje ukochane paprocany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam problem . dzisiaj dowiedziałem się ze 24 kwietnia sobota mam szkolenie firmowe od 12-18.00 :???:

spróbuje jakoś to dograć. być moze czesc z was bedzie juz w piątek to ewentualnie urwe się ze spotkania w sobote a potem wrócę .

spróbuje coś wykombinować :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.