Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Daiwa Jaguar Match 12'' 3,66 ?


Gość kilerpulawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kilerpulawy

Witam właśnie dzisiaj stałem się posiadaczem pierwszego Matcha. Jest nim Daiwa Jaguar Mach 12'' 3,66. No i właśnie w tym problem bo przeglądając google nic o tym kiju nie znalazłem, na niej też nie ma napisane jakie c.w . Co to jest ? Nadaję się na pierwszą matchówkę , czy pozbyć się jej jak najszybciej ? Myślałem o łowieniu nią leszczy i karpi na stawie, więc ryby większe. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

kilerpulawy, mógłbyś wrzucić kilka fotek, rodzaj uchwytu, logo, przelotki, końce składów itp.. na allegro widziałem właśnie Feeder z tej serii i jesli ta matchówka to coś podobnego to chyba wtopiłeś :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę ale wrzucę linka
jasne ,ze możesz tylko opisuj linki [tym razem ja go opisałem] :wink:

Łowiłem kiedyś Harrierm ale 360 właściwie od niego zaczynałem [pisałem o tym nawet gdzieś na forum]

Cudowny kij, klasyczny do bólu, ale na karpie średnio się nadawał, bo wg mnie jego ciężar wyrzutu oscylował gdzieś max 12 gr , walka z +,- 50 cm karpiem musiała trochę trwać, pół biedy jak na zbiorniku nie ma zaczepów niech się wozi na tym miękkim 'klusku', ale w łowiskach trudniejszych zaczynają się poważne problemy z szybszym zatrzymaniem ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.