Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Krakowskie Lowiska


Mario123

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Już widzę jak ktoś daje ci na tacy dobre mało znane łowisko, ludzie latami chodzą szukają biją dziesiątki i setki kilometrów szukając dobrych miejsc (znam takich że na łowisko wchodzą tylko w nocy i tylko w nocy z niego schodzą żeby czasem nikt nie podpatrzył).

Masz wisłę (złowić na niej można właściwie każdą rybę, a miejscówek szukaj sobie sam).

Koło które ma najwięcej własnych łowisk to koło zwierzynieckie, jednak na każde z nich trzeba opłacać odrębną licencję( Pobiednik- karp,amur,leszcz,szczupak,sum,mikro płoć i mikro okoń)(Pasternik-mniej więcej to samo,choć to zwykłe okrągłe bajoro gdzie jeden drugiemu mało na głowie nie siedzi,ale na grunt świetne)(brzegi-od tego roku więc trochę przełowione-mniej więcej to samo,zarybione dodatkowo w tym roku ładnym pstrągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Wiatm!

Daaaaawno niebyłem na rybkach i naszła mnie na nie ogromna ochota. :wink::wink::mrgreen: Najprawdopodobniej w ten weekend jade z bratem. I teraz problem i moje pytanko. Gdzie teraz w Kraku na drapieżnika,ewentualnie białoryb.? Łowiska , przynęty itp. Prosze wszytkich o informacje na ten temat bo dawno niełowiłem o tej porze w kraku i muszę się zorientowac.

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam Michał. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 7 months later...
Gość Dwie_sety

Proponuję zacząć od Wisły w centrum miasta i powoli poznawać łowisko w stronę Tyńca lub Huty.

Łowisko dostępne za opłatą okręgową, wszystkie metody, wszystkie ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

Kolego w wędkarstwie pojmanie ryby to jedno a jej wytropienie to drugie, nie wiem czy nie bardziej przyjemne zagadnienie.

Nie chcesz chyba żeby podawać namiary miejscówki z GPS-a zresztą łowiska spiningowe są na krakowskiej Wiśle dosyć powszechnie znane i jeżeli trochę pochodziśz na rybki to na pewno na nie trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam z łowisk komercyjnych na trenning mogę polecic łowisko w dolinie będkowskiej.

Jest tam dużo karpia leszcza i łoci, ale na spinning nie można nażekac jest mały stawik z pstrągami a w dużym zbiorniku jest dużo szczupaków i kilka ładnych sumów. Okonie i liny nie są tak częste ale zawsze można je złowic :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Jedyny problem to wodorosty. W budynku jest smażalnia więc zawsze można zjeśc pstrąga a jak się nic nie złapie w dużych stawach to są 2 pewniaki gdzie zawsze cos jest ale trzeba wtedy rybkę kupic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

odświeżam temat bo potrzebuję porady szpeców od krakowskich łowisk. w tym roku się tu sprowadziłem, muszę się zapisać do koła i nie wiem do jakiego, ale to najmniejszy problem, większy jest taki, że poszukuję łowisk i zaznaczam od razu, że nie chodzi mi o namiary miejscówek bo te będę tropił sam, jednak potrzebuję nazw łowisk, więc sprecyzuję swoje zainteresowania:

potrzebuję namiarów, na zalewy, zaporówki, stawy czy jeziora, chcę tam jeździć głównie na nocki, kilkudniowe zasiadki, namiot i dojazd samochodem. mile widziana możliwość łowienia z pontonu.

proszę o nazwy łowisk i podstawowe informacje czy spełniają moje wymogi, że tak to ujmę, resztę sam rozpracuję.

liczę na pomoc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza krakowem? tak w odległosci do 100km mnie interesuje bo i tak bede jezdzil w miare mozliwosci najkrocej na 2-3 dni.

bo podejrzewam, ze na kryspinowie bedzie dobry burdel miedzy czerwcem a wrzesniem, mam na mysli niekulturalnych biwakowiczów w ilościach chińskich, chyba że jest tam jakas czesc wydzielona na kapielisko i czesc dzika gdzie jest spokojnie i mozna tam sie rozbic i lowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

No w odległości 100 km to już masz większy wybór. Przykład to Rożnów. W Skawinie masz żwirownie(2). Ściejowice i Jeziorzany . Zaporówka w Dobczycach niestety wyłączona z wędkowania. Podgórki Tynieckie .Krzyszkowice . Stawy w Starym Sączu. Jak coś mi przyjdzie do głowy jeszcze to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.