Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kołowrotek DAM Quick HPN 650 FS


bartek1395

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczące kołowrotka DAM Quick HPN 650 FS .

http://www.fisch-server.de/product_info.php?info=p16413 <--- sorry że niemiecka strona ale nie znalazłem polskiej :evil:

Tu jeszcze jedno zdjęcie http://www.superangler.de/images/product_images/info_images/1325_0.jpg

Chodzi mi o to , czy ten kręciołek wytrzyma karpiowanie ( karpie od 10 do 15kg)

Może ktoś miał już przyjemność wędkowania nim i powie mi jak się spisywał.

Z góry dzięki.

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Moim zdaniem jest słaby bo po pierwsze słabe przełożenie,wysoka cena jak za taki kołowrotek,i nie znana firma a wytrzymać chyba powinien ale nie jestem przekonany do tego.Ja za te 190zl (przeliczając na zł) kupił bym coś z firmy Okuma,Dragon albo Cormoran.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest słaby bo po pierwsze słabe przełożenie,wysoka cena jak za taki kołowrotek,i nie znana firma a wytrzymać chyba powinien ale nie jestem przekonany do tego.Ja za te 190zl (przeliczając na zł) kupił bym coś z firmy Okuma,Dragon albo Cormoran.

Pozdrawiam

Radzę poczytać chociażby forum a później pisać takie rzeczy.

Co znaczy "słabe przełożenie" ? Wg. mnie do karpiówki się nada. Akurat DAM to jedna z firm z najdłuższym stażem na rynku europejskim. Co prawda nie jest to pewnie to samo co 20 czy 30 lat temu, bo i właściciel z tego co wiem się zmienił, ale coś mi się obiło o uszy, że niektóre modele DAMa robią w Niemczech a nie w Chinach/Malezji/whatever.

Kołowrotka nie znam, także się na jego temat szerzej nie wypowiem, aczkolwiek w cenie ~200 można ciut poprzebierać w ofertach.

*Gofer mnie ubiegł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten kołowrotek w wersji 40 od 2 lat na federze do 120 gram, i jak narazie mnie nie zawiódł (w odróżnieniu od maximy dragona z którą mam problemy po paru miesiącach użytkowania), a dostał już w kość Nie wiem natomiast jak będzie się sprawował przy połowie karpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.