Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dipowanie przynęty żywej?


Tito

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko .. wybieram sie na majówkę do Unieścia połapać z plaży przy ujściu Jamna .

jaka przynęta...? a drugie to ..czy ktos próbował "dipować" czerwone lub dendrobenę jakimś śmierdziuchem ,,,czy nikt na to jeszcze nie wpadł..temat wygląda ciekawie..proszę o opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
jaka przynęta...? a drugie to ..czy ktos próbował "dipować" czerwone lub dendrobenę jakimś śmierdziuchem ,,,czy nikt na to jeszcze nie wpadł..temat wygląda ciekawie..proszę o opinię

Często dipuję białe robaki (ale nie na morze). Czerwonych i rosówek nie próbowałem, bo raz że śliskie a dwa to ich zapach (zwłaszcza rosówek) sam w sobie jest wabiący dla ryb.

Co nie zmienia faktu, że próbować trzeba. :wink: Ja w zeszłym roku spróbowałem pierwszy raz białych robaków z plaży i byłem pozytywnie zaskoczony. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.