Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co to za kołowrotek?


viper993

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Faktycznie mikado a przede wszystkim SPRO wyglądają podobnie ale jednak to nie to. Być może to DAIWA ale jaki model :???: Kołowrotek zobaczyłem w pewnym filmie i bardzo mi się spodobał (dlatego taka kiepska jakość zdjęcia bo to poprostu screen ekranu). Może jeszcze jakieś sugestie? Kręciołek jest zapewne z wyższej półki ponieważ był stosowany przez bardzo znanego karpiarza a wiadomo że skoro kręcą film to byle jakiego sprzętu nie pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy miał ktoś styczność z tym kołowrotkiem tj. Okumą Spector??? Jakieś opinie o nim? I czy warto "przestawiać się" z kołowrotków z wolnym biegiem(dotychczas tylko takich używałem) na kręcioły bez wolnego? Jaka jest różnica między nimi(jeśli jakaś jest) poza wygodą czyli przełączeniem dźwigni, a rozkręcaniem hamulca tak aby szpula obracała się jak przy wolnym biegu? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.