Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Staw Hubertus.


MatiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, założyłem ten temat aby dowiedzieć się co i jak z tą wodą

(nigdzie nie widziałem tematu dotyczącego Hubertusa - jak co to proszę o usunięcie).

W tą sobotę mam tam zawody i interesuję mnie przedewszystkim jak tam łowić, tzn na jaką przynętę jakie ryby tam dominują itp.

Z góry dziękuję za odpowiedz :smile: .

Ii jak by ktoś miał mapę tego stawu, prosiłbym o dodanie :mrgreen: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

łowiłem tam raz kiedys ale bez ciekawszych rezultatów kilka małych karasi a pozatym nieciekawie sie siedziało brudno i syf dookoła no i zarosniety zbiornik niewiem czy to był hubertus bo kilka stawów tam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

W 0:38s filmu jest pokazana okolice na której widoczny jest charakterystyczny budynek wieże ciśnień w Szopienicach jest to teren skażony a Hubertus z nim graniczy więc najpierw się zastanówcie czy chcecie tam łowić.

Link do filmu pokazującego tą okolice bo pewnie 99% z forumowiczów nigdy tam nie było i nie wie nawet o strefie zamkniętej.

Poniżej link do filmu pokazującego większą okolice po hucie obok hubertusa

Ten staw leży na pograniczu Szopienic i Mysłowic chyba najbardziej skażonych miejscowości w Polsce Huty metali ciężkich kopalnie i hałdy odpad€w promieniotwórczych to okolica tego stawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.