Skocz do zawartości
tokarex pontony

Stawy w Pietrzykowicach koło Smolca


DonBzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z kolegów kojarzy te stawy w Pietrzykowicach (kiedys była tem ferma lisów)stawiałem tam pierwsze kroki ze spiningiem.kiedys było tam duzo szczupaków, karpi ładne płociei liny. Jak wygląda spraw wedkowania i czy te stawy wogle jeszcze tam są.

pozdrawiam DonBzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mieszkam 3 km od tych stawów więc coś napisze. Teraz ta woda jest na terenie firmy Pol Mer i nie ma mowy o wędkowaniu - Podobno prezes owej firmy wpuścił tam dodatkowo troche karpia ale nawet pracownikom nie pozwala wędkować a szkoda bo woda fajna i ryb nigdy tam nie brakowało. Kilka kilkanaście lat do tyłu jak stawy były jeszcze na terenie fermy lisów było to na prawdę rybne miejsce - Brał piękny szczupak ( dziadek w latach 80 zlapał tam szczupaka 115 cm) był duży karp ale przede wszystkim wielki, ogromny lin - medalowe sztuki podchodzące po 2 kg to była norma. Szkoda tej wody tym bardziej że pierwszą rybe w życiu złapałem właśnie tam i był to ogromny jak mi sie wtedy wydawało ok kilogramowy lin. Ale to nie pierwszy przykład łowiska które kiedyś było fantastyczną wodą a które albo przeszło w prywatne ręce albo stało się bezrybne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

bylem dzisiaj tak na zwiady bo niby teren prywatny ale juz nie wlasnosc pol-mer

sprzedali to komus i ten ktos zasypuje to powoli ;/

ludzi wiecej niz ryb sami mięsiarze

powierzchnia jest dosyc sporawa obserwowalem wode i zadnej oznaki ryby ludziska wylapali i teraz sie malymi zadowalaja ma 15cm:D

dno mocno zarosniete dookola smieci ogolnie schodzi to na psy..............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.