Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co sądzicie o nowości MIKADO Crystal Line Travel Spin


RadKor

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

hmmm także jestem strasznie ciekawy , słyszałem ostatnio wiele dobrego na temat MIKADO.

Patrząc na stonce sklepmikado.pl z ciekawości cenowej wydaje mi sie bardzo atrakcyjna , no ale nie moge powiedziec nic poza tym bo zadnej wędki z nowej serii jeszcze nawet nie widziałem na "żywo" i nie miałem okazji zadnej macnąć :).

Strasznie zastanawia mnie wędka "Dream Team Nano Crystal " a mianowicie te przelotki :/ hehehe cyt. "Blanki wędziska Dream Team Nano Crystal zostały uzbrojone nowatorskimi przelotkami tytanowymi SiC nawiązującymi swoim futurystycznym wyglądem do tego wyjątkowego spinningu" hmmmmm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie moim postem :smile:

Słońce zaczeło grzać, rybki normalnie już mlaskają więc nie wytrzymałem!!!

Zamówiłem już tę travelkę. Faktycznie cena nie jest aż tak wygórowana, ale czy to nie wpłynie na jej jakość. Zobacze ,potestuje i podziele sie chetnie opinią na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam odważny :cool:

Grunt to szybka reakcja i zaciecie a potem spokojny hol i odrobinę szczęścia :grin:

Amber - wędke zamówiłem w sklepie wyszło mi troche taniej niż przez internet. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.