Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szklarska Poręba i okolice... gdzie warto?


luqqas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowiczom,

Mam pytanko :-)

gdzie w okolicy Szklarskiej Poręby można spokojnie powędkować...na wodzie "nizinnej"?

To będzie wypadzik rodzinny więc tak max 4-5 h, mile widziany spokój, a ryba - jak się trafi, byle coś tam skubnęło.

czy warto jechać ze Szklarskiej 30km na jezioro Pilchowickie? a może są jakieś nieprzeludnione miejsca np w Cieplicach? Na mapie widzę jez.Sosnówka ale tam chyba nie wolno?

z braku laku moze być takze jakiś staw komercyjny blisko Szklarskiej. czy stawy podgórzynskie są udostępnione do wędkowania?

Będę wdzięczny za sugestie,

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Cześć forumowiczom,

Mam pytanko :-)

gdzie w okolicy Szklarskiej Poręby można spokojnie powędkować...na wodzie "nizinnej"?

To będzie wypadzik rodzinny więc tak max 4-5 h, mile widziany spokój, a ryba - jak się trafi, byle coś tam skubnęło.

czy warto jechać ze Szklarskiej 30km na jezioro Pilchowickie? a może są jakieś nieprzeludnione miejsca np w Cieplicach? Na mapie widzę jez.Sosnówka ale tam chyba nie wolno?

z braku laku moze być takze jakiś staw komercyjny blisko Szklarskiej. czy stawy podgórzynskie są udostępnione do wędkowania?

A więc jezeli chodzi o szklarską to najprawdopodobnie wogóle nie połapiesz

pilichowice-woda spuszczona na wszelki wypadek na kilku ostatnich wypadach cieńko.Ogólnie w weekendy jest duzo ludzi

sosnówka-ujecie wody pitnej -zakaz

cieplice- są jakies tam stawy(byłem z 10 lat temu) brak info

podgórzynskie stawy- komercja nigdy nie byłem

jest do wyboru :

balaton -łatwy dojazd pod wode płaski teren ,na ognisko grila ok ale duzo bydła przyjeżdza szczególnie w wolne dni.

wojanów- łaty dojazd byłem w tym roku pare razy bez efektów specialnych podobno tu raczej grunt lub spławik ale bardzo daleko trzeba rzucac (nie lubię tego łowiska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pawel332,

zatem nieciekawie.

a gdzie jest ten wspomniany "balaton"? (choć wizja bydła raczej mnie nie zachęca)

kijki wezmę i tak, zobaczę na miejscu co z tym podgórzynem.

najwyżej sprzęcik przejedzie się w bagażniku...i tylko robali żal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na balaton

od strony jeleniej trzeba walić na sosnówke przez Staniszów (przed staniszowem)

W jeleniej gorze z ulicy Wojska polskiego skrecic na mickiewicza i jechac nią tak długo az po lewej stronie bedzie woda (tuż pzed nią po prawej stoii jakby parking czy złomowisko na którym sa 3 autobusy takie żółte jak w usa co dzieciaki wożą)

jadąć od strony sosnówki trzeba skrecic na staniszów przejechac przez wieś i kierowac sie na jelenią bedzie woda po prawej.

<a  href=%7Boption%7Dhttp://images50.fotosik.pl/298/440e1ed0ed548a08m.png' alt='440e1ed0ed548a08m.png'>

to przekreslone to nie to jest osadnik(dawne zakłady chemiczne) na mapie ladnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.