Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Żwirownie w Tarnowie . Jaka sutuacja ???


tanto

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktos orientuje sie jakie szkody wywołała powodz na tarnowskich zbiornikach. Mysle tu o ''dołkach'' : Komorow,Bobrowniki czyli te lezace blisko Dunajca. Niewiele sie do tej pory dowiedzialem ,na ile Dunajec wdarł sie do tych stawow, nie mialem tez okazji widziec jak to wygladalo przy najzwyzszym stanie wody.Było na tyle zle ze mogly ryby pojsc z rzeka ?

Przy okazji jak tam na Niwce, Tzrydniakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Bobrowniki podobno syf , brudna woda i śmierdzi mułem , wszędzie szlam na brzegu i nie da sie łapać, z tego co się dowiedziałem od pewnego wędkarza to komorów podobna sytuacja , a na dodatek miliony komarów ;/...co do rybostanu to nie orientuje się , nie jezdziłem tam chba z 3 lata i nie wiem czy tam jeszcze coś pływa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobrowniki Wielkie woda wysoka, błoto i rozmoczona ziemia(ledwie wydostałem się samochodem 4x4).Całość uzupełniają tony butelek i innych śmieci.Woda szła przez stawy sięgając prawie wału od strony Tarnowa(wymyło drogę asfaltowa na dawny prom).Komorów nie widziałem dowiem się na dniach ale rewelacji też na pewno nie ma.Niwka podniesiona ze 30-40cm a Trzydniaki niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.