Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

opłaty


myxir22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym dokonać opłaty za wędkowanie przelewem bankowym i na stronie pzw jest podane że należy w tytule podac nr karty wędkarskiej, więc mam pytanie gdzie on jest podany? Bo na głównej stronie karty na zewn jest napisane nr....... i tam nic nie mam wpisane, czy tam powinien byc podany nr i to o niego chodzi?? Jeżeli nie to z kąd go wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Numer karty powinieneś mieć wpisany na pierwszej stronie karty pod napisem KARTA WĘDKARSKA (na "okładce") jeżeli w miejscu kropek nie masz wpisanego numeru to musisz się zgłosić do starostwa powiatowego (tam gdzie odbierałeś kartę za pierwszym razem) i poprosić ich o wpisanie tego numeru bo to ich zaniedbanie że go tam nie ma. Możesz spróbować załatwić to telefonicznie ale najlepiej być osobiście. Bez tego numeru to na moje ta karta może być uznana za nieważną np. podczas kontroli wiec radzę załatwić toi szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem, a jak taki numer powinien wyglądać? Bo ja na karcie swojej mam na głównej stronie duży napis KARTA WĘDKARSKA potem na dole 1/10 i Nr.......

A we wzorach kart widziałem że nikt nie ma tego np 1/10 czy to może być numer i dlatego mi tam nie wpisali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SQra, oczywiście może to być numer karty wędkarskiej.

moja jest w formacie xxxx/xxxx więc nie ma reguły, zależy od powiatu, co nie zmienia faktu, że przy wydawaniu karty wędkarskiej ktoś gafę walnął i nie wpisał ci numeru - gdzie przy kontroli oraz upierdliwym strażniku może się skończyć problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli jednak może to być numer karty? A przy płaceniu osobiście składek konieczny jest ten numer karty?? Bo w swoim okręgu zapłaciłem składki na ten rok i pzw nie robiło żadnego problemu. Mam także legitymacje członkowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.