Skocz do zawartości
Dragon

SHAKESPEARE UGLY STIK Custom Graphite


Sand

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Mam ugly stick 2.7 10-25. Co moge powiedziec? Jestem zadowolony, wedka naprawde mocna i porzadna (sciagalem nia nawet zaczepy z drzewa) Akcja szczytowa taka ze jak za mocno zatniesz to moze ci guma zeby wybic:). Do tego jak na taka moc wedka jest w miare czula.

Powiem tak- mialem powermesha i ugly opodobnych paramterach to daiwe sprzedalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu w USA lowie Ugly Stickiem akcja Medium, 1.80 m (z lodzi). Powiem tak - ma bardzo czula szczytowke, ale jest mocna. Tak samo jak MaSsAcReR, ja rowniesz sciagalem nia zaczepy z drzew, a w wodzie na rzadnym zaczepie nie stracilem przynety. Ladnie amortyzuje uderzenia ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś porównał te dwa spiningi w gramaturze stosowanych przynęt? Niby ciężar maksymalny ten sam. Jak sobie radzi Ugly Stik z obrotówką Aglią numer 3? Powermesh ledwo daje radę.

p.s. miałem kiedyś ten model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

chodzi Ci o aglie meppsa ?

Jesli tak to daje rade ugly stickiem choc osobiscie wole przynety wazace +- 15g

Kij jest dosc uniwersalny mysle, spokojnie poradzi sobie z mniejszymi przynetami jak i troche wiekszymi. Ja lowie nim na kopyta 7cm na glowkach 4-10g, badz woblery okolo15g ale nada sie do prowadzenia np thrilla na bolenia a juz do jerkowania np roverem jest rewelacyjna.

Jestem naprawde zafascynowany ta wedka, do tego stopnia, ze na jesien rozwazalem kupno ciezszej wersji. Jednak chyba kupie jakas wklejanke dla odmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodziło mi o Meppsa nr 3. Na masę przynęty w przypadku obrotówek trzeba wziąć poprawkę. Co innego ja wyrzucić a co innego ją później prowadzić. W sumie to sam się zastanawiam nad mocniejszym modelem do 40g. W przypadku kija 300 cm podobno ma strasznie długi dolnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole ma dlugi dolnik ale co sie dziwic- to kijna spora rybe, mi tojednak nie przeszkadza zbytnio. Na pewno bedziesz zadowolony bo kij jest naprawde dobry- jakbym mial kupowac jeszcze raz spina wzialbym na pewno ugly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Obdzwoniłem chyba wszystkie sklepy w Warszawie i nigdzie nie mogę znaleźć tego kija. Jesień nadchodzi dużymi krokami a nadal nie mam rzecznego uniwersału. Gdyby ktos trafił na taki kijek w okolicach w-wy to proszę o ifo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.