Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zanęta na Wisłę


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam serdecznie

Jade w czwartek na rybki na rzeke nastawiam sie na leszcza i co najlepiej do koszyka ladowac zanete kupna(jezeli tak to jaka i co dodac do niej??) czy moze macie jakies swoje spawdzone zanety domowe???

PROSZE O JAKIS SPRAWDZONY PRZEPIS

Z gory dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kolego pszperaj trochę po forum a napewno znajdziesz coś dla siebie, podpowiem abyś sprawdził posty Mańka i Maćkaxxl ale nie tylko, trochę więcej chęci i mniej lenistwa a napewno znajdziesz to co chcesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość Anonymous

Ja też sie wybieram na ryby i hce złapać pare płotek i niewiem jak zrobić zanęteę poradcie mi coś ttlko nie kupną?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA ZANĘTA NA RZEKĘ SZCZEGÓLNIE LESZCZE I PŁOCIE JEST NIESKOMPLIKOWANA.BIORĘ 1 DO 2 KG FIRMOWEJ ZANĘTY NA PŁOC LUB LESZCZA. :mrgreen: DODAJE DO TEGO OLEJKU ANYŻOWEGO TAKŻE KUKURYDZE MACZANĄ W WANILII.DODAJE BIAŁE ROBAKI LUB ROSÓWKE 8)8)8) DO TEGO PŁATKI OWSIANE LUB PŁATKI KUKURYDZIANE. :wink: NA PRZYNĘTE DAJE ROSÓWKE LUB BIAŁEGO.POWODZENIA 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawdzona zanęta na leszcze jest taka: kup baze zanętową leszcz-płoć jest tania opakowanie jak się nie mylę to koszt 6zł za 3kg starczy ci na kilka wypadów, do niej dodaj najlepsze na leszcza to oczywiście piernik póżniej dajesz konopie prażone, kopromelasa, dzień wecześniej zalewam wrzątkiem mak z dwoma posiekanymi ząbkami czosnku w półlitrowym garcu i niech leży przez noc, rano przed wypadem mieszam wszystkie składniki w domu i chajda nad wodę, na miejscu dodaję paczkę pinki oraz trochę melasy i mieszam jeszcze raz jak za bardzo gędzie się kleić trzeba dodać trochę bazy zan. lub bułki tartej jako przynęty używam pinki gwarantuję wyniki murowane, a nie raz mi karpik wszedł, życze wyników POZDRO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam

Jestem nowy na zarówno na tym forum jak i wędkarzem amatorem.

Mam prośbę chcę się na dniach wybrać na rybki nad Wisłę w okolicach Płocka.

Moje pytanie chodzi o zanętę i przynętę - jaką stosować. Jakie chaczyk dobrać.

Sorry za lamerskie pytania, ale nie mam jeszcze żadnej książki do nauki.

Jeśli macie jakieś stronki z poradnikami to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam, Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam Potrzebuje na niedziele zanętę na łowisko na Wiśle okręg mazowiecki. Będę łowił batem 7m na przepływankę 2 gr. Bazowałem wcześniej na Stilu i ogólnie nie kiepsko. Niestety bazy Stila stają się nie dostępne (przerywają produkcję na rzecz gotowych zanęt) i musze bazować się traperkiem. Mam Gold series (leszcz, płoć). Do tego kupiłem: płatki owsiane, sezam, bułkę tartą, ziarno słonecznika,kasze manna, kasze kukurydzianą i kolendrę przyprawę którą zmielę. Posiadam jeszcze ziarna polskich zbóż: pszenica itp. Sklecił by ktoś coś z tego żeby w niedziele połowić. Proszę o proprcje. dodam że nie będę już w wędkarskim i specyfiki typu konopie nie idą w grę, ewentualnie spożywczy. czekam na sugestie Fachowców. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.