Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wołczenica


luk1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję wszelkich info i tej rzeczce, zarówno o części górskiej i nizinnej. Interesuje mnie dojazd na jakieś miejsce w części nizinnej gdzie możnaby połowić "stacjonarnie" oraz na dojścia do wody w celu porzucania spinem. Z tego co słyszałem są całkiem ładne okonie i kropki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Łowiłem tam raz w życiu, jeszcze jako nastolatek- wsiadłem w pociąg, wysiadłem w Wysokiej Kamieńskiej, wlazłem po prostu w spodniach do rzeki (o ile pamiętam nie było za bardzo możliwości wygodnego łowienia z brzegu - zarośnięte skarpy) i łowiłem posuwając się w górę rzeki. Miałem wtedy kontakt z rybą, która zerwała się wyskakując w powietrze.

No, ale to było 20 lat temu, więc to tylko wspominki :neutral:

Wiem że jest trochę informacji o Wołczenicy na innym forum, traktującym o połowach ryb szlachetnych. Z tego co pamiętam to rybność Wołczenicy była tam opisywana jako dość mierna w ostatnich czasach. No ale z drugiej strony o niewielu rzekach można teraz napisać inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.