Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

[Sprzedam] Mikado MLT 10-30g, Robinson Xenon Power Jig...


Deuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Więc mam do sprzedania spinningi i kilka innych wędzisk:

Mikado MLT 270cm cw 10-30g - kijek używany przez jakieś 2 miesiące, sprzedaję z powodu że kijki mi się zdublowały pod względem c/w a nie potrzebuje 2 takich samych. JEST GWARANCJA do kwietnia 2011. Cena - 60zł + przesyłka

Robinson Xenon Power Jig 265cm cw 10-30g - fajna, tania wklejanka sandaczowa. Dobrze spisuje się przy główkach 7-24g, przy cięższych "gaśnie" podczas podrywania. Używana przez ubiegły sezon jesienno-ziomowy. Gwarancja jeśli dobrze pamiętam do października tego roku. Sprzedaję ponieważ kupiłem kijek sandaczowy z trochę wyższej półki. Cena 70zł + przesyłka.

Robinson Xenon Master Jig 255cm 5-15g - używany 2 latka, stan oceniam na dobry. Jednak mimo częstej eksploatacji i wieku oddam go za 50zł + przesyłka.

Abu Garcia Ruby Crest 240cm cw 8-32g - kijek używany był przezemnie do łowienia szczupaków. Jest on trochę miększy i świetnie amortyzuje wszelkiego rodzaju odjazdy.

Cena 70zł + przesyłka

York Attacker Pilk 270cm cw 70-190g - kijek był używany do łowienia sumów i na wodach morskich. Została w nim wymieniona szczytowa przelotka ponieważ oryginalna się rozsypała. Cena 60zł + przesyłka

Karpiówka York Safari Carp 360cm 2,75lb - używana do ciężkiego gruntowania, raczej sporadycznie przez co stan oceniam prawie na idealny. Cena 70zł + przesyłka

2 x Mikado Trython Feeder 330cm cw do 100g - używane raptem kilka razy, leżą i się kurzą. Cena 100zł za 2 + przesyłka. Jeżeli ktoś byłby chętny za przysłowiowe parę groszy mogę dorzucić ~5kg zanęty (starfish XXL i Feeder) dodatków typu biszkopt, konopia, klej i atraktor na leszcza.

Ceny myślę że są okazyjne, zależy mi żeby odciążyć pokój i mieć miejsce na coś innego niż wędki. Jest możliwość zamiany na wszelkiej maści woblery, gumy, obrotówki i inne przynęty spinningowe. Ewentualnie jakiś kołowtorek w rozmiarze 4000.

Jak ktoś jest chętny pisać, dogadamy się. Na terenie Szczecina mogę sprzęt dostarczyć w umówione miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Nowe Ceny:

Mikado MLT - 50zł

Robinson Power Jig - 60zł

Robinson Jig Master - 40zł

Abu Ruby Crest - 60zł

York Attacker Pilk - 50zł

York Safari Carp - 60zł

Do tego dochodzi:

Dragon Tythan X-jig 3-25g 240cm - 100zł

Do każdej z cen wędek należy doliczyć ~20zł za przesyłkę.

Ceny są ostateczne, przy kupnie 2 lub więcej wędek możliwość negocjacji ceny i jakiś gadżet wędkarski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do puli dochodzi:

Tiger Cross Maxx - 270cm, 15-50g

Stan oceniam na bardzo dobry, kijek nadaje się do cięższego szczupakowania lub na troć. Kijek określiłbym jako med-fast. Cena jaka mnie za niego interesuje to: 80zł + przesyłka

Kołowrotek Dragon Viper FD535i

Jest to model z przednim hamulcem i składaną rączką. Kołowrotek używany jeden sezon, stan oceniam na 4. Posiada delikatny luz na rączce, który nie wpływa na użytkowanie tego kołowrotka. Sprzedaję go z 1 szpulką (chyba że 2 gdzieś znajdę) na której jest nawinięte ~120m plecionki Spiderwire Code Red Braid 0,14.

Cena jaka mnie interesuje to 50zł + przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.