Skocz do zawartości
tokarex pontony

Skradziono sprzęt wędkarski


Valder

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zamieszczam w dobrym miejscu mojego posta, ale chciałbym poinformować forumowiczów, głównie tych z Wrocławia, że skradziono mi dzisiaj wędkę spiningową Dragon Mystery Turbo Spin 2,7m (zielona) wraz z kołowrotkiem Dragon Viper FD530i niedaleko mostu milenijnego. Wiem, że jestem trochę naiwny licząc, że odzyskam sprzęt, że być może ktoś z Was będzie miał okazję kupić taki sprzęt po okazyjnej cenie, ale cóż nadzieja umiera ostatnia. Mam sentyment do tej wędki ponieważ był to prezent od żony. Jednocześnie przestrzegam przed złodziejaszkami - zwykli wędkarze podchodzą pytają jak brania, zagadują, Ty idziesz siusiu - chwila nieuwagi, krótka drzemka na nocce i tak się to czasem kończy. Pozdrawiam Tych co się ze mnie śmieją i tych, którzy być może będą mieli okazję pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.