Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mistral Galaxy FD30


Baroo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako iż nie udało mi się sprzedać mojego Mistralla postanowiłem ,że go sobie zostawię (taki sentyment) no i co Panowie myślicie o tym czy ten kręciołek nadał by się na połów karpi i amurów ? Przy wielkim szczęściu potrafi zahaczyć się taka dyszka.

Nie jest on za delikatny do takich silnych ryb ?

Czekam na Wasze zdania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witaj Baroo nie macałem tego kręcioła więc nie będę tu próbował udowadniać czego to ja nie wiem lecz odpowiedz sobie sam na pytanie czy kołowrotek mający 10 łożysk i kosztujący przy tym około 80pln będzie wytrzymywał takie przeciążenia no i ile tak pociągnie?

Pozdrawiam i życzę aby wytrzymał kilka sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie łowiłem nim jeden sezon na feederku no i .. wyciągnąłem masę ryb , od krąpi wielkości dłoni do sandacza 2 kg ,wiele razy był podawany dużym opadom deszczu , niestety przez kilka ładnych godzin leżał w piasku gdy w nocy wichura wyrwała podpórki no i .. działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulec akurat ma bez zarzutu - to jego duży plus. Natomiast sam mechanizm - niebardzo, podejrzewam, że dość szybko zacznie stukać i poczujesz na korbce wszystkie zęby przekładmi. Moja 20-ka na ultralajcie przy większym obciążeniu potrafi postukać :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.