Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dulki na łódce.


Witkacy8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie kupuję łódkę,bez osprzętu, i zastanawiam się jaka odległość od ławki do dulek powinna być zachowana,by wiosłowało się "komfortowo" :smile: .

Czy na łódkach plastikowych też powinny na podłodze znajdować się kratki drewniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Słuchaj ostatnio też miałem ten sam problem i zaprzyjazniony szkutnik powiedział mi że odległość ta powinna wynosić 35 cm od ławki ... Jeżeli chodzi o kratki to ja wogóle z nich zrezygnowałem i zakupiłem w castoramie taką gumową wykładzinę antypoślizgową ... coś mniej więcej w tym stylu ... http://allegro.pl/wykladzina-na-taras-balkon-skladana-i1206549550.html WYKŁADZINA NA TARAS, BALKON SKŁADANA z tym że ta którą ja kupiłem była odrazu w dużych arkuszach ... Zaletą tego rozwiązania jest to że można tą wykładzinę zwinąć elegancko , schować do sadza , zamknąć na kłódkę i nie martwić się że ktoś sobie " pożyczy " :) ... poza tym przy kratkach jest sporo rzezbienia , do tego są ciężkie , lubią gnić , nasiąkać wodą i wogóle same problemy z nimi :) !!! POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.