Skocz do zawartości
tokarex pontony

PROSZE O POMOC!!


vulcano6

Rekomendowane odpowiedzi

BARDZO PROSZE O POMOC.JESTEM CZŁONKIEM KOŁA JUZ 6 LAT , MAM TYLKO LEGITYMACJE WĘDKARSKĄ ALE KARTY WĘDKARSKIEJ NIE POSIADAM , A KARTA JEST WAZNA , JAK MAM JĄ ZDOBYC?CO MAM ZROBIC?GDZIE ISĘ UDAC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ja musialem isc z legitymacja i drugim zdjeciem do uzedu miasta i zaplacic jeszcze 5blach nie pamietam czy mialem jakis dodatkowy papier z kola zeby mi wyrobili ale to bylo w sumie pare lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na bieżąco w temacie, ponieważ kilka dni temu pomagałem paru kolegom w zdobyciu takowej. Otóż, potrzebne do wyrobienia karty jest zaświadczenie z koła o pomyślnie zdanym egzaminie za który trzeba zapłacić bodajże 20 zetów (taka stawka jest w naszym kole). Do tego legitymacja z aktualnymi składkami i z tym do starostwa, do wydziału ochrony środowiska. Tam jeszcze opłata skarbowa (nie potrafię powiedzieć jaka) i już. No i zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdiecie ma byc kolorowe z odslonietym lewym uchem i do tego zyciorys w ktorym jest zapisek o tym ze nie jestes killerem ktory ukradkiem w domu tasakiem nie maltretuje karpia o wadze 1 kilograma w okolicznosciach świątecznych. :grin::grin::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.