Skocz do zawartości
tokarex pontony

Procedura załatwiania pozwolenia SUM


smogu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem, chciałem kupić zezwolenie SUM-owskie, jednak nie rozumiem tego co jest napisane na ich-niej stronie internetowej, mianowicie:

Należy dokonać wpłaty na rachunek bankowy jak niżej (lub w kasie Urzędu Miasta Szczecin Pl. Armii Krajowej 1 - gotówką, bez dodatkowych opłat bankowych):

Nazwa odbiorcy: Gmina Miasto Szczecin
Nr rachunku: 49 1240 3927 1111 0010 1283 4883

Wpłacając należy koniecznie podać imię, nazwisko i adres osoby, dla której ma być wydane zezwolenie oraz zaznaczyć tytuł wpłaty: "sportowe zezwolenie połowowe na wody morskie".
Podstawę prawną dla powyższych zmian stanowi Ustawa opłacie skarbowej z dnia 16 listopada 2006 r. (Dz. U. z 2006 r. nr 225, poz. 1635).

Wnioski o wydanie sportowych zezwoleń połowowych składa się osobiście lub przez urzędowo upoważnionego pełnomocnika, należy posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość oraz ewentualnie uprawnienia do opłaty ulgowej.
Życzymy udanych połowów!

To oznacza, że mam najpierw przelać pieniadze na ich konto a później iść do

OIRM w Szczecinie wydaje zezwolenia określone ww. ustawą:

* w siedzibie OIRM w Szczecinie, ul. Starzyńskiego 8 (Dom Studencki "Korab"), w każdy roboczy wtorek w godz. 9.00- 15.30 i piątek w godz. 8.00- 13.00,

żeby to pozwolenie odebrać? Czy można tam odrazu iść zaplacić i je dostać. Naprawde tego nie ogarniam, może dlatego że zacząłem o tym za dużo myśleć, a na forum nie ma opisanej w/w procedury.

Z jednej strony jest napisane ze mam wpłacić na konto a z drugiej że wydaje je OIRM w Szczecinie.

Prosze o pomoc, kogoś kto to załatwiał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość grzechuce

co tu ogarniac. placisz na konto z odpowiednim tytulem wypelniasz karteczke z danymi osobowymi. bierzesz ja i dowod wplaty idziesz do goscia tak jak masz napisane gdzie i kiedy i masz zalatwione od reki. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smogu, ot cała procedura:

1. bujasz się we wtorek do godz 15 albo w piatek do godz 13. do Okręgowego Inspektoriatu Rybołóstwa (akademiki Akademii Morskiej)

2. Pobierasz tam wniosek o wydanie pozwolenia i blankiet do przelewu

3. Wypisujesz

4. Idziesz do sąsiedniego banku PKO SA.

5. Dajesz wypełniony blankiet przelewowy.. student 31zł, normalna 49 (+3zł za przelew) - płacisz

6. Wracasz z pokwitowaniem do Inspektoriatu

7. Dajesz miłej pani potwierdzenie zapłaty + wniosek o wydanie pozwolenia

8. Pani wypisuje ci pozwolenie

9. Odbierasz

10. Dziękujesz

11.Wychodzisz..

Proste, no nie?

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.