Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zlot "Pożegnanie sezonu"


Gość grzechuce

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość grzechuce

Panowie to ze jest spotkanie pt. pozeganie sezonu to wcale nie znaczyze kazdy z nas odlozy sprzet do piwnicy. zapewne beda jeszcze okazje by polowic. jeszcze 2 miesiace rozpusty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 pasuje :mrgreen: ustalmy jeszcze konkretne miejsce i godzinę. ja proponuję polanę tuż nad wodą w północnej części jeziora - w miejscu gdzie kończy się aleja spacerowa

http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=53.476043,14.470925&spn=0.018441,0.054932&t=h&z=15

godz 9-13, dłużej chyba nie ma sensu bo trzeba zostawić trochę czasu na integrację :razz:

Dobry pomysł z wrzuceniem po jednej przynęcie do worka jako nagroda za największa rybę ( kiedyś w latach 80' był stosowany często na zawodach pstrągowych, wrzucało się do kapelusza :smile: ehh... kto to jeszcze pamięta). Łowca najdłuższej ryby (zabranej lub wypuszczonej (foto)) zgarnia pulę.

tyle moich propozycji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

spotkanie nie ma charakteru zawodow. i niech tak pozostanie. co do miejsca to proponowalbym inne niektorzy nie maja samochodow a jesienny spacer 3 km w jedna strone to troche srednio. na zawody to na przyszly rok zostawmy juz pod warunkiem ze bedzie sie chcialo komus je organizowac :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek żadne zawody, ot taka mała rywalizacja. A co do samego miejsca to te które podał Ziuta jest dobre, a samochodem tam raczej nikt nie dojedzie i nie ma tam 3 km, najwyżej kilometr od parkingu. Kolegów bez samochodu jakoś zabierzemy albo z pod domów jak ktoś będzie miał po drodze lub z pętli. Z tego co się orientuję to @feedera mam gdzieś po drodze, a on chyba bez auta jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
nie ma tam 3 km

od petli jakos no nieco ponad 2 km idac po prawo od plazy po lewej prawie 3 km. pare osob jest bez samochodow

co do rywalizacji to nie jestem pewien czy to dobry pomysl

a co do miejsca to powiem ze nawet jest az nazbyt dobre wiem bo oblazlem cale glebokie :lol: moze zawody w stylu bieg w gumowcach pelnych wody "kto pierwszy na kladke" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowca najdłuższej ryby (zabranej lub wypuszczonej (foto)) zgarnia pulę.

tyle moich propozycji. :wink:

Proponowałbym jednak zamknąć klamkę przy "rybie wypuszczonej" :smile:

Proponowałbym jednak zamknąć klamkę przy "rybie wypuszczonej" :smile:

I słusznie, czyli wszystkie okazy :mrgreen: z powrotem do wody :grin:

Co do miejsca to proponowane przeze mnie ma kilka zalet

- bezpośrednio nad jeziorem

- dobra infrastruktura ( miejsce na ognisko, altanka, ławki)

- brak dojazdu samochodem ( na polany z dojazdem bardzo często przyjeżdżają ekipy, wyciągają flaszki, muza na full z auta, co drugie słowo na k...)

Sam rozważam zostawienie auta w domu, żeby móc się pokrzepić śliwowicą, cóż wówczas znaczą te 2 kilometry czy 3 ( z powrotem więcej :mrgreen: . )

Zawodami bym tego nie nazwał, raczej nutką rywalizacji, ale może i grzechuce ma racje zawody to zawody, spotkanie to na lajcie, relaks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
Zawodami bym tego nie nazwał, raczej nutką rywalizacji, ale może i grzechuce ma racje zawody to zawody, spotkanie to na lajcie, relaks.

wlasnie o to chodzi relaks. zawody i rywalizacje to na przyszly rok kiedy wszyscy juz od tych wyjazdow na ryby wypoczna bedzie sporo pokladow energii na rywalizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawody i rywalizacje to na przyszly rok

to ja sie zglaszam na sponsora :mrgreen: jak mi sie trafi dobry sezon :razz: tyle ze mam zamiar wygrac bo ostro trenuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od petli jakos no nieco ponad 2 km idac po prawo od plazy po lewej prawie 3 km
Nie zupełnie rozumiem o czym piszesz :???: Chyba nie mówimy o tym samym miejscu. Nie dalej jak wczoraj byłem tam na spacerze ze swoimi córkami, z parkingu do polany i z powrotem, z dwulatką bez wózka przeszliśmy ten odcinek w godzinę, po drodze było zbieranie liści i szyszek mały postój na polanie i "dwójka" w lesie :wink: Niemożliwe więc jest aby było tam 3 km w jedną stronę.

Dla pewności, ja mówię o tej polanie

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=105943480903809728716.0004948ef4ef862e9189e

pare osob jest bez samochodow
Przecie mówię że się chłopaków z pętli zabierze. Miejsce dobre ze względu na możliwość rozpalenia ogniska nad samą wodą i to w pobliżu dobrej miejscówki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam czy to różnica kilometr dwa czy dziesięć :D ja potrafiłem od siebie z bloku iść na piechotę na świdwie w tą i z powrotem :P trochę ponad 40 klocków :D a tym bardziej że długi spacer w lesie na pewno nikomu nie zaszkodzi :)

Artech tak ja jestem bez auta a do siebie mamy jakby nie patrzeć rzut beretem :mrgreen::mrgreen: no może z tym beretem przesadziłem :razz: ale max 5 minut piechotą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od petli jakos no nieco ponad 2 km idac po prawo od plazy po lewej prawie 3 km
Nie zupełnie rozumiem o czym piszesz :???: Chyba nie mówimy o tym samym miejscu. Nie dalej jak wczoraj byłem tam na spacerze ze swoimi córkami, z parkingu do polany i z powrotem, z dwulatką bez wózka przeszliśmy ten odcinek w godzinę, po drodze było zbieranie liści i szyszek mały postój na polanie i "dwójka" w lesie :wink: Niemożliwe więc jest aby było tam 3 km w jedną stronę.

Dla pewności, ja mówię o tej polanie

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=105943480903809728716.0004948ef4ef862e9189e

pare osob jest bez samochodow
Przecie mówię że się chłopaków z pętli zabierze. Miejsce dobre ze względu na możliwość rozpalenia ogniska nad samą wodą i to w pobliżu dobrej miejscówki :wink:

No to się chłopaki zamieszaliście :grin: bo ja wyżej zalinkowałem tę polanę

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&msa=0&msid=105943480903809728716.0004948ef4ef862e9189e&ll=53.481278,14.469343&spn=0.002417,0.006845&t=h&z=18

ta "moja" jest faktycznie kolo 2 km stroną pólnocną i 3 południową, od pętli. na cyplu jeziora,

Na tę artecha, jest znacznie bliżej, w takiej dużej zatoce.

Ja optuję jednak za tą dalszą- ma ładniejszy widok na wodę i lepszą infrastrukturę.

ziuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech tak ja jestem bez auta a do siebie mamy jakby nie patrzeć rzut beretem :mrgreen: :mrgreen: no może z tym beretem przesadziłem :razz: ale max 5 minut piechotą :D
no i mam po drodze jadąc na głębokie :wink:

Może zróbmy listę, kto będzie ?

- artech, dwa wolne miejsca w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa z odległościami się wyjaśniła :wink:

Ziuta polana na ognisko fajna, ale to po łowieniu, na początek spotkajmy się może jednak trochę bliżej :wink: Tam możemy zakończyć łowienie i rozpocząć integrację :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa z odległościami się wyjaśniła :wink:

Ziuta polana na ognisko fajna, ale to po łowieniu, na początek spotkajmy się może jednak trochę bliżej :wink: Tam możemy zakończyć łowienie i rozpocząć integrację :cool:

Dokładnie tak, jak mówisz będzie najlepiej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.