Skocz do zawartości
tokarex pontony

Super Zestaw Zawodniczy - Kosz Podest Wózek -


Martic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oferuję do sprzedania Super Zestaw dla Wędkarzy, którzy wędkują metodą spławikową .

Zestaw ten w zupełności zaspokoi początkujących jak i zaawansowanych wędkarzy.

W skład zestawu wchodzą :

- podest Sensas Alligator + karuzela Stonfo + uchwyt do siatki + uchwyty do wędki

- kosz

- wózek

- siatka zawodnicza na ryby Trabucco + pokrowiec Sensas

- dodatkowo do tego zestawu dorzucę pare gadżetów który mi pozostały - typu - wyważarka do spławików, spławiki i inne drobiazgi

Wyżej wymieniony zestaw zakupiłem jako używany na początku tego sezonu i był uzywany tylko 4 razy na zawodach. Ponieważ zmieniłem całkowicie metodę wędkowania - szkoda mi będzie jeśli będzie się kurzył gdzieś w piwnicy. Wolę żeby ktoś miał radość z używania tego sprzętu - a wędkuję się na nim wybornie.

Jeśli chodzi o ten zestaw to sprzedaję go tylko w całości .

Zdjecia indywidualnie dla zainteresowanych wyślę mailem. Proszę o tylko o info na maila: mwalcerz.finans@gmail.com

Cena wyżej wymienionego zestawu to 700 pln

Dodatkowo posiadam do sprzedania :

- bat 7m Mistrall Aqua Competition - cena 250

- bat 4,5 Mikado Black Draft - cena 150

- bolonka Golden X Cross 4 m - cena 120

Jeśli będą szczegółowe pytanie dotyczące poszczególnych elementów to również proszę o maila : mwalcerz.finans@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.