Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gumy Dragona czy Delalande?


Pathim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy dobrze napisałem Delalande ale przejdzmy do rzeczy.Mam w swoim arsenale wiele tych klasycznych gum czy Manns,Mikado czy Relax i chciałbym dokupić narazie na próbe ale coś nowego.Czy bardziej będą sie nadawały gumy Dragon V lures czy Sandra Delalande??Może nie są one podobne ale jak pisałem wyżej chciałbym kupić coś nowego i zobaczyc jak zareagują szczupce i mętnookie.Za jakieś 3godziny będe w sklepie wędkarskim więc proszę o pomoc.Z góry wielkie dzięki

P.s Sorry za błędy ale pisze z babci komputera i bardzo dziwna klawiatura ;/ a chciałem szybko napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość grzechuce

V lures polecam na sandacze lunatici i bustery. co do pozostalych to czekam az w sklepach pojawia sie moje ulubione kolory i rozmiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a jak z nimi na szczupaka??Też się nadadzą??

Kupiłem tylko Dragon Lunatic i Dragon Fatty bo innych nie było a Delalande wogóle nie było.

Kolory jakie kupiłem to Lunatic perłowy z niebieskim,seledynowy,pomaranczowy z czarnym

a Fatty Biało Czerwony z Czarnym grzbietem i Żółty z Czarnym Ogonkiem.Pozatym pare takich drobiazgów.Jak myślicie nadadzą się??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Lunaticami jak jest??Złe są???Podobno trzeba ich ogonki trzeba gotować w wodzie aby dobrze w wodzie pracowały.Czy to prawda???Mam nadzieje ze nie jest z nimi tak źle kupiłem je na próbe ale chciałbym na nie coś połowić.Z czasem dokupie też innych modeli z Dragon V lures ale narazie spróbuje połowić na Lunatici.Może na moim łowisku nie będą takie złe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Lunaticami jak jest??Złe są???Podobno trzeba ich ogonki trzeba gotować w wodzie aby dobrze w wodzie pracowały.Czy to prawda???

Zauważalne to jest jedynie przy większych np. tych 12cm wersjach. Te mniejsze pracują ładnie bez żadnego gotowania. Sam ostatnio zakupiłem trochę gum dragona, między innymi te nowe Maggoty i Hitmany, które nawiasem są "podróbką" sandry :mrgreen:

ps. forum to nie gg, jak nastawiasz tysiąc znaków zapytania to nie będą się one tak fajnie kręcić :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Lunaticami jak jest??Złe są???Podobno trzeba ich ogonki trzeba gotować w wodzie aby dobrze w wodzie pracowały.Czy to prawda???

Zauważalne to jest jedynie przy większych np. tych 12cm wersjach. Te mniejsze pracują ładnie bez żadnego gotowania. Sam ostatnio zakupiłem trochę gum dragona, między innymi te nowe Maggoty i Hitmany, które nawiasem są "podróbką" sandry :mrgreen:

ps. forum to nie gg, jak nastawiasz tysiąc znaków zapytania to nie będą się one tak fajnie kręcić :razz:

procz tego ze przelozone do pudelka maja tendencje do odksztalcania sie ,wiec i tak trzeba czasem wyparzyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki dzięki ale mi chodzi czy lepsze są one czy Dragony bo głównie z tego powodu zrobiłem ten temat

Czy są lepsze od Dragona... a lepiej smakuje Ci wołowina z Reala czy np. Carrefoura? Są różne gusta, tak samo ryby. W niektórych miejscach lub w pewnym czasie będą lepiej reagowały na gumę firmy A niż gumę firmy B. Kluczem jest podanie przynęty w odpowiednie miejsce, w odpowiednim czasie i "zagranie" tak żeby ryba się nią zainteresowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki dzięki ale mi chodzi czy lepsze są one czy Dragony bo głównie z tego powodu zrobiłem ten temat

Czy są lepsze od Dragona... a lepiej smakuje Ci wołowina z Reala czy np. Carrefoura? Są różne gusta, tak samo ryby. W niektórych miejscach lub w pewnym czasie będą lepiej reagowały na gumę firmy A niż gumę firmy B. Kluczem jest podanie przynęty w odpowiednie miejsce, w odpowiednim czasie i "zagranie" tak żeby ryba się nią zainteresowała.

wszytko napisane ,guma to polowa sukcesu ;) czy to bedzie guma z bazaru czy firmowa jak nie biora to niebiora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.