Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Spodniobuty


Namape

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc. Mianowicie mam zamiar sobie kupić pierwsze spodniobuty, czy możecie mi doradzić czy te, które wybrałem są dobre?

SPODNIOBUTY NEOPRENOWE Z FILCEM CORMORAN

http://allegro.pl/spodniobuty-neoprenowe-z-filcem-cormoran-44-45-i1311581212.html

A i czy lepiej kupić neoprenowe spodniobuty czy gumowe? Dzięki za pomoc

Opisuj linki czego dotyczą ,ostatni raz zrobiłem to za ciebie -maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

To zalerzy o jakiej porze chcesz ich używać -jeżeli głównie latem to lepiej kupić normalne gumowe-tańsze ,a jeżeli na wczesną wiosne i jesień to naturalnie neoprany.Ja mam neoprany Behr i uważam że są rewelacyjne na wiosenne i jesienne wypady,nie mówie że na lato się nie nadają bo też są dobre ale jeżeli głównie na lato to po co przepłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spodniobuty firmy PROS polska firma rpodukująca sprzęt dla rybaków na słonej sadzawce (bałtyku) i tych słodkowodnych wzmacniane w kroku i na kolanach mam je trzeci sezon i brak zastrzeżeń cena niska jakość dobra sprawdż stronę prosa polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.